Β’ Φθιώτιδας : To πρόγραμμα στους 3 ομίλους

Lamianow.gr
Lamianow.gr Add a Comment
3 Min Read
krikello malesina 4

Δείτε το πρόγραμμα στους 3 ομίλους της Β’ Φθιώτιδας όπως προέκυψε από την κλήρωση που έγινε το απόγευμα της Τετάρτης (24/8).

1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

Παρνασσός Αμφίκλεια-Καμένα Βούρλα
Καινούργιο-Αγρότης Τραγάνας
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Κομνηνός
Ελατειακός-Σκάρφεια
Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Δαφνησιακός Αρκίτσας

2η Αγωνιστική

Καμένα Βούρλα-Αστέρας Αγίου Σεραφείμ
Καινούργιο-Παρνασσός Αμφίκλειας
Σκάρφεια-Δαφνησιακός Αρκίτσας
Κομνηνός-Κηφισσός Κ. Τιθορέας
Αγρότης Τραγάνας-Ελατειακός

3η Αγωνιστική

Παρνασσός Αμφίκλειας-Αστέρας Αγ. Σεραφείμ
Ελατειακός-Καινούργιο
Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Καμένα Βούρλα
Δαφνησιακός-Αγρότης Τραγάνας
Σκάρφεια-Κομνηνός

4η Αγωνιστική

Καμένα Βούρλα-Σκάρφεια
Καινούργιο-Δαφνησιακός
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Κηφισσός Κ. Τιθορέας
Ελατειακός-Παρνασσός Αμφίκλειας
Αγρότης Τραγάνας-Κομνηνός

5η Αγωνιστική

Παρνασσός Αμφίκλειας-Κηφισσός Κ. Τιθορέας
Καμένα Βούρλα-Αγρότης Τραγάνας
Δαφνησιακός-Ελατειακός
Σκάρφεια-Αστέρας Αγ. Σεραφείμ
Κομνηνός-Καινούργιο

6η Αγωνιστική

Καινούργιο-Καμένα Βούρλα
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Αγρότης Τραγάνας
Ελατειακός-Κομνηνός
Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Σκάρφεια
Δαφνησιακός-Παρνασσός Αμφίκλειας

7η Αγωνιστική

Καμένα Βούρλα-Ελατειακός
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Καινούργιο
Σκάρφεια-Παρνασσός Αμφίκλειας
Κομνηνός-Δαφνησιακός
Αγρότης Τραγάνας-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

8η Αγωνιστική

Παρνασσός Αμφίκλειας-Κομνηνός
Ελατειακός-Αστέρας Αγ. Σεραφείμ
Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Καινούριο
Δαφνησιακός-Καμένα Βούρλα
Αγρότης Τραγάνας-Σκάρφεια

9η Αγωνιστική

Παρνασσός Αμφίκλειας-Αγρότης Τραγάνας
Καινούργιο-Σκάρφεια
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Δαφνησιακός
Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Ελατειακός
Κομνηνός-Καμένα Βούρλα

*Στο δεύτερο γύρο οι αγώνες αντιστρέφονται

2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

Αναγ. Δυτ. Φθιώτιδας-Παμμωλιακός
Γαρδίκι- Αετός Μενδενίτσας
Δίβρη- Ένωση 2010
Τσούκα-Ατρομ. Π. Γιαννιτσούς
Εθνικός Κομποτάδων-Θύελλα Ροδωνιάς

2η Αγωνιστική

Παμμωλιακός-Δίβρη
Γαρίδκι-Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς-Θύελλα Ροδωνιάς
Ένωση 2010-Εθνικός Κομποτάδων
Αετός Μενδενίτσας-Τσούκα

3η Αγωνιστική

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας-Δίβρη
Τσούκα-Γαρδίκι
Εθνικός Κομποτάδων-Παμμωλιακός
Θύελλα Ροδωνιάς-Αετός Μενδενίτσας
Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς-Ένωση 2010

4η Αγωνιστική

Παμμωλιακός-Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς
Γαρδίκι-Θύελλα Ροδωνιάς
Δίβρη-Εθνικός Κομποτάδων
Τσούκα-Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Αετός Μενδενίτσας-Ένωση 2010

5η Αγωνιστική

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας-Εθνικός Κομποτάδων
Παμμωλιακός-Αετός Μενδενίτσας
Θύελλα Ροδωνιάς-Τσούκα
Ατρόμητος Π. Γιαννιτστούς-Δίβρη
Ένωση 2010-Γαρδίκι

6η Αγωνιστική

Γαρδίκι-Παμμωλιακός
Δίβρη-Αετός Μενδενίτσας
Τσούκα-Ένωση 2010
Εθνικός Κομποτάδων-Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς
Θύελλα Ροδωνιάς-Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

7η Αγωνιστική

Παμμωλιακός-Τσούκα
Δίβρη-Γαρδίκι
Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς-Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Ένωση 2010-Θύελλα Ροδωνιάς
Αετός Μενδενίτσας-Εθνικός Κομποτάδων

8η Αγωνιστική

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας-Ένωση 2010
Τσούκα-Δίβρη
Εθνικός Κομποτάδων-Γαρδίκι
Θύελλα Ροδωνιάς-Παμμωλιακός
Αετός Μενδενίτσας-Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς

9η Αγωνιστική

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας-Αετός Μενδενίτσας
Γαρδίκι-Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς
Δίβρη-Θύελλα Ροδωνιάς
Εθνικός Κομποτάδων-Τσούκα
Ένωση 2010-Παμμωλιακός

*Στο δεύτερο γύρο οι αγώνες αντιστρέφονται

3ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

ΑΕ Εχιναίων-Ηρακλής Ροδίτσας
Γλύφα-Μεξιατικός
Όμβρος-ΠΑΟ Ανθήλης
Μαγνησιακός-Ατσαλ.Πετρωτού
Θύελλα Μεγ. Βρύσης-Πελασγιακός

2η Αγωνιστική

Ηρακλής Ροδίτσας-Όμβρος
Γλύφα-ΑΕ Εχιναίων
Ατσαλένιος Πετρωτού-Πελασγιακός
ΠΑΟ Ανθήλης-Θύελλα Μεγ. Βρύσης
Μεξιατικός-Μαγνησιακός

3η Αγωνιστική

ΑΕ Εχιναίων-Όμβρος
Μαγνησιακός-Γλύφα
Θύελλα Μεγ. Βρύσης-Ηρακλής Ροδίτσας
Πελασγιακός-Μεξιατικός
Ατσαλένιος Πετρωτού-ΠΑΟ Ανθήλης

4η Αγωνιστική

Ηρακλής Ροδίτσας-Ατσαλένιος Πετρωτού
Γλύφα-Πελασγιακός
Όμβρος-Θύελλα Μεγ. Βρύσης
Μαγνησιακός-ΑΕ Εχιναίων
Μεξιατικός-ΠΑΟ Ανθήλης

5η Αγωνιστική

ΑΕ Εχιναίων-Θύελλα Μεγ. Βρύσης
Ηρακλής Ροδίτσας-Μεξιατικός
Πελασγιακός-Μαγνησιακός
Ατσαλένιος Πετρωτού-Όμβρος
ΠΑΟ Ανθήλης-Γλύφα

6η Αγωνιστική

Γλύφα-Ηρακλής Ροδίτσας
Όμβρος-Μεξιατικός
Μαγνησιακός-ΠΑΟ Ανθήλης
Θύελλα Μεγ. Βρύσης-Ατσαλένιος Πετρωτού
Πελασγιακός-ΑΕ Εχιναίων

7η Αγωνιστική

Ηρακλής Ροδίτσας-Μαγνησιακός
Όμβρος-Γλύφα
Ατσαλένιος Πετρωτού-ΑΕ Εχιναίων
ΠΑΟ Ανθήλης-Πελασγιακός
Μεξιατικός-Θύελλα Μεγ. Βρύσης

8η Αγωνιστική

ΑΕ Εχιναίων-ΠΑΟ Ανθήλης
Μαγνησιακός-Όμβρος
Θύελλα Μεγ. Βρύσης-Γλύφα
Πελασγιακός-Ηρακλής Ροδίτσας
Μεξιατικός-Ατσαλένιος Πετρωτού

9η Αγωνιστική

ΑΕ Εχιναίων-Μεξιατικός
Γλύφα-Ατσαλένιος Πετρωτού
Όμβρος-Πελασγιακός
Θύελλα Μεγ. Βρύσης-Μαγνησιακός
ΠΑΟ Ανθήλης-Ηρακλής Ροδίτσας

*Στο δεύτερο γύρο οι αγώνες αντιστρέφονται

 

Ακολουθήστε το  στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Λαμία, την Στερεά Ελλάδα και όχι μόνο, στο
   
Share this Article
Posted by Lamianow.gr
Follow:
Η ανεξάρτητη ηλεκτρονική εφημερίδα ενημέρωσης της Λαμίας και της Στερεάς Ελλάδας. Γιατί η ενημέρωση χρειάζεται άποψη.
Leave a comment

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Click to Hide Advanced Floating Content