Στα αποδυτήρια της ΑΕΚ βρέθηκε ο Μάκης Αγγελόπουλος και συνεχάρη τους παίκτες της ομάδας, μετά τη νίκη (71-70) επί του Παναθηναϊκού για την ημιτελική φάση των play offs.
«Να χτίσουμε πάνω σε αυτό», τόνισε ο κύριος Αγγελόπουλος φεύγοντας από το ΟΑΚΑ
Στα αποδυτήρια της ΑΕΚ βρέθηκε ο Μάκης Αγγελόπουλος και συνεχάρη τους παίκτες της ομάδας, μετά τη νίκη (71-70) επί του Παναθηναϊκού για την ημιτελική φάση των play offs.
«Να χτίσουμε πάνω σε αυτό», τόνισε ο κύριος Αγγελόπουλος φεύγοντας από το ΟΑΚΑ
Sign in to your account