Mε τους Δωριείς Μαναγούλης τα Καμμένα Βούρλα…

Lamianow.gr
Lamianow.gr 7 έτη ago
Updated 2015/03/19 at 1:28 ΜΜ
2 Min Read

Με ανακοίνωσή τους τα Καμ. Βούρλα, κυπελλούχοι Φθιώτιδας, ενημερώνουν για το πρώτο βήμα τους στο Κύπελλο Ερασιτεχνών μετά την κλήρωση που έγινε στα γραφεία της ΕΠΟ το μεσημέρι της Τετάρτης:

“Η ομάδα μας κληρώθηκε στην επόμενη φάση του κυπέλλου Ερασιτεχνών με τους Δωριείς Μανάγουλης που πήραν το Κύπελλο Φωκίδος τους οποίους θα αντιμετωπίσουμε τη Τετάρτη 25η Μαρτίου στις 3:30 εκτός έδρας.

Στον ίδιο όμιλο είναι η ομάδα της Θήβας που αντιμετωπίζει την Κορωνίδα Κοιλάδας απο την Αργολίδα.”

Ο Κυπελλούχος Ευρυτανίας Αίολος Καρπενησίου δεν δήλωσε συμμετοχή. Ο Κυπελλούχος Εύβοιας Ολυμπιακός Χαλκίδας είναι στον 6ο όμιλο και  θα αντιμετωπίσει την κυπελλούχο Χίου Δάφνη Δαφνώνα.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

1 Δόξα Προσκυνητών- Ηρακλής Ζυγού
2 Άρης Φωτολίβους – Νέστος Χρυσούπολης

2η αγωνιστική
Νικητής 1-Νικητής 2

2ος όμιλος

1η αγωνιστική

3 Τρίκαλα (Μετέωρα-Δήμητρα) – Αμπελωνιακός
4 Απόλλων Παραλιμνίου- Πύδνα Κίτρους

2η αγωνιστική
Νικητής 3-Νικητής 4

3ος όμιλος

1η αγωνιστική

5 ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου-Χουλιαράδες
6 Ερμής Αμυνταίου-Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας Καστοριάς

2η αγωνιστική
Νικητής 6-Νικητής 5

4ος όμιλος

1η αγωνιστική

7 Αστέρας Πετριτή – Σούλι Παραμυθιάς
8 Προοδευτική Γραμμενίτσας – Φλόγα Παλαιομάνινας

2η αγωνιστική
Νικητής 7-Νικητής 8

5ος όμιλος

1η αγωνιστική

9 Θήβα – Κορωνίδα Κοιλάδας
10 Δωριείς Μανάγουλης – Καμένα Βούρλα

2η αγωνιστική
Νικητής 10-Νικητής 9

6ος όμιλος

1η αγωνιστική

11 ΕΠΣΑΝΑ (Θύελλα Ραφήνας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου)-Καρλόβασι
12 Δάφνη Δαφνώνα-Ολυμπιακός Χαλκίδας

2η αγωνιστική
Νικητής 12-Νικητής 11

7ος όμιλος

1η αγωνιστική

13 Άρης Πατρών-ΑΕ Διλινάτων
14 Τσικλιτήρας Πύλου-Πανθυρεατικός

2η αγωνιστική
Νικητής 14-Νικητής 13

8ος όμιλος

1η αγωνιστική

15 ΕΠΣ Λασιθίου (Νεάπολη-ΟΦ Ιεράπετρας)-Αστέρας Περάματος
16 Ηρακλής Ατσικής-ΑΟ Ζευγολατιού

2η αγωνιστική
Νικητής 16-Νικητής 15

Προημιτελική φάση (22/4)

25 Νικητής 7ου ομίλου-Νικητής 5ου ομίλου
26 Νικητής 8ου ομίλου-Νικητής 6ου ομίλου
27 Νικητής 1ου ομίλου-Νικητής 2ου ομίλου
28 Νικητής 4ου ομίλου-Νικητής 3ου ομίλου

Ημιτελική φάση 29/4

29 Νικητής 28-Νικητής 27
30 Νικητής 25-Νικητής 26

Τελικός
Νικητής 29-Νικητής 30

Ακολουθήστε το  στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Λαμία, την Στερεά Ελλάδα και όχι μόνο, στο
   
Share this Article
Posted by Lamianow.gr
Follow:
Η ανεξάρτητη ηλεκτρονική εφημερίδα ενημέρωσης της Λαμίας και της Στερεάς Ελλάδας. Γιατί η ενημέρωση χρειάζεται άποψη.
Click to Hide Advanced Floating Content