Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (21-22/3) στην Φθιώτιδα

Lamianow.gr
Lamianow.gr 7 έτη ago
Updated 2015/03/21 at 1:22 ΜΜ
2 Min Read

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 28η αγωνιστική
Σάββατο 21-03-2015 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ

Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΕΝΩΣΗ 2010
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας: ΑΡΧΑΝΙ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας: ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας: ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Σάββατο 21-03-2015 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ- ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΣΚΟΥΡΑΣ-ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ-ΒΕΝΕΤΗΣ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ-ΤΣΙΛΙΚΑ
Αγώνας: ΔΙΒΡΗ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΠΕΤΕΙΝΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ-ΠΙΛΑΤΟΣ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΟΜΒΡΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΗΠ
Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ-ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κυριακή 22-3-2015 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας: ΡΕΓΓΙΝΙ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
Διαιτητής: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ.-ΣΚΟΥΡΑΣ
Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ΖΩΓΑΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ
Αγώνας: ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ-ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΜΑΓΚΑΣ Κ.
Αγώνας: ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΠΕΤΕΙΝΟΣ
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ ΓΗΠ ΜΑΚΡΗΣ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
Αγώνας: ΒΡΑΧΑ –ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΜΑΓΚΑΣ Χ.
Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΒΙΤΩΛΗ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ Β.-ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΜΑΚΡΗ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Αγώνας: ΑΕΝΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί: ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε-ΒΕΝΕΤΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 21-03-2015 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΣΚΟΥΡΑΣ-ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ
Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής: ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ
Βοηθοί: ΒΕΝΕΤΗΣ-ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ ΩΡΑ: 10.30
Διαιτητής: ΠΕΤΕΙΝΟΣ
Βοηθοί: ΣΤΟΦΟΡΟΣ -ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β΄-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ 12.30
Διαιτητής: ΣΤΟΦΟΡΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΠΕΤΕΙΝΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ
Κυριακή 22-03-2015 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΠΕΤΕΙΝΟΣ
Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
Κυριακή 22-03-2015 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας: ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

 

Ακολουθήστε το  στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Λαμία, την Στερεά Ελλάδα και όχι μόνο, στο
   
Share this Article
Posted by Lamianow.gr
Follow:
Η ανεξάρτητη ηλεκτρονική εφημερίδα ενημέρωσης της Λαμίας και της Στερεάς Ελλάδας. Γιατί η ενημέρωση χρειάζεται άποψη.
Click to Hide Advanced Floating Content