Κάλιο αργά παρά ποτέ λέει ο λαός μας. Κάτι αντίστοιχο ισχύει και για την Χριστουγεννιάτικη Φάτνη στο Κέντρο της Λαμίας. Μετά από αρκετή γκρίνια και αρνητικά σχόλια στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ο Δήμος Λαμιέων “έστησε” την Φάτνη στην Πλατεία Πάρκου.
Κάλιο αργά παρά ποτέ λέει ο λαός μας. Κάτι αντίστοιχο ισχύει και για την Χριστουγεννιάτικη Φάτνη στο Κέντρο της Λαμίας. Μετά από αρκετή γκρίνια και αρνητικά σχόλια στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ο Δήμος Λαμιέων “έστησε” την Φάτνη στην Πλατεία Πάρκου.
Sign in to your account
H πιο άχρηστη και μισητή δημοτική αρχή με διαφορά