Ο Παμμθιωτικός Α.Σ.Π ΛΕΩΝΙΔΑΣ και η ομάδα ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ στο Παγκράτιο σε συνεργασία με την CHECKMAT Ελλάς στο Brazilian Jiu Jitsu ξεκινάνε τις προπονήσεις για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017 στην έδρα του συλλόγου.
Οι εγκαταστάσεις μας εδρεύουν στην οδό Παπαποστόλου 4 και ο σύλλογος είναι αναγνωρισμένος από την Γ.Γ.Α με αριθμό ΝΡ 64 και φίλαθλο ιδιότητα στο αθλημα του Παγκατίου . Είναι δε από τους ελάχιστους συλλόγους στην πόλη της Λαμίας με φίλαθλο ιδιότητα και με αναγνώριση κρατική και στις εγκαταστάσεις του.
Ο σύλλογος φέτος θα σας υποδεχθεί στις 3 αίθουσες του συλλόγου με τμήματα Παγκρατίου Παίδων και εφήβων , με Πλήρη Αγών Παγκρατίου (ερασιτεχνικό ΜΜΑ) Brazilian Jiu Jitsu , Kick Boxing , Πυγμαχία και Πάλη με 4 διαφορετικούς προπονητές που θα λειτουργούν υπό την επίβλεψη των Βαγγέλη Κούτρα και Δημήτρη Μαρούλη.
![unnamed (1)](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/08/unnamed-1-2.jpg)
![unnamed (2)](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/08/unnamed-2-1.jpg)
![unnamed (3)](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/08/unnamed-3-1.jpg)
![unnamed (4)](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/08/unnamed-4-1.jpg)
![unnamed](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/08/unnamed-26.jpg)