Πλούσιο είναι το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου:

  • 10:35 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS8 Querol – Les Pobles 1, Ισπανία
  • 11:30 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS9 El Montmell 1, Ισπανία
  • 12:30 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΑΕΚ Χάντμπολ Α1 Ανδρών
  • 14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ
  • 14:30 Novasports 2HD Φούλαμ – ΚΠΡ EFL Championship
  • 14:45 Eurosport 1 Home Nations Series| Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ
  • 15:10 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS10 Savalla 2, Ισπανία
  • 16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σπέτσια – Σαλερνιτάνα Serie A
  • 16:05 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS11 Querol – Les Pobles 2, Ισπανία
  • 16:30 Novasports Start Γκρόιτερ Φιρτ – Μπόχουμ Bundesliga
  • 16:30 Novasports 6HD Φράιμπουργκ – Λειψία Bundesliga
  • 16:30 Novasports 5HD Ουνιόν Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ Bundesliga
  • 16:30 Novasports 4HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Χέρτα Bundesliga
  • 16:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Μάιντς Bundesliga
  • 17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Σαουθάμπτον – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ
  • 17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Άστον Βίλα – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ
  • 17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μάντσεστερ Σίτι – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ
  • 17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νόριτς – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ
  • 17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μάδεργουελ – Σέλτικ Scottish Premiership
  • 17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λέστερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ
  • 17:00 Eurosport 2 Γκραν Πρι Μορμπιχάν Ποδηλασία
  • 17:00 ΕΡΤ3 Απόλλων Πάτρας – ΑΕΚ Basket League
  • 17:00 ΕΡΤ Sports 1 Άρης – Κολοσσός Basket League
  • 17:30 Novasports 1HD Φέγενορντ – Βάαλβαϊκ Eredivisie
  • 18:00 Novasports 2HD Κλερμόν – Λιλ Ligue 1
  • 18:15 COSMOTE SPORT 3 HD Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης Super League
  • 19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λάτσιο – Ίντερ Serie A
  • 19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σπαρτάκ Μόσχας – Ντινάμο Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα
  • 19:15 Novasports Start Λας Πάλμας – Τενερίφη Β’ Ισπανίας
  • 19:20 Eurosport 2 Superbike Αργεντινή
  • 19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπρέντφορντ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ
  • 19:30 Novasports 1HD Λεβάντε – Χετάφε La Liga
  • 19:30 Novasports Prime Γκλάντμπαχ – Στουτγάρδη Bundesliga
  • 19:45 Novasports 4HD Χέρενφεϊν – Άγιαξ Eredivisie
  • 20:00 ΕΡΤ3 Basket League Basket League
  • 20:15 COSMOTE SPORT 8 HD Τουρκ Τέλεκομ – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα
  • 20:30 COSMOTE SPORT 2 HD Παναθηναϊκός – Ιωνικός Super League
  • 20:45 Eurosport 1 Home Nations Series| Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ
  • 20:50 Eurosport 2 Superbike Αργεντινή
  • 21:00 Novasports 5HD Βίρτους Μπολόνια – Τριέστε Lega Basket Serie A
  • 21:30 Novasports 3HD Αμβούργο – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2
  • 21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Μπούργκος – Βαλένθια ACB Liga Endesa
  • 21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μίλαν – Βερόνα Serie A
  • 22:00 Eurosport 2 Global Champions Tour Ιππασία
  • 22:00 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Τσβόλε Eredivisie
  • 22:00 Novasports 2HD Λιόν – Μονακό Ligue 1
  • 22:50 Novasports 6HD Λος Άντζελες – Σαν Χοσέ MLS
  • 23:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Indian Wells
Lamianow.gr
Η ανεξάρτητη ηλεκτρονική εφημερίδα ενημέρωσης της Λαμίας και της Στερεάς Ελλάδας. Γιατί η ενημέρωση χρειάζεται άποψη.

Leave a reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

You may also like