Ο Μιχαηλίδης από την Βοιωτία σφυρίζει στο Αιγίνιο την Λαμία

Lamianow.gr
Lamianow.gr 7 έτη ago
Updated 2015/03/19 at 1:49 ΜΜ
3 Min Read
Την Κυριακή 22/03/2015 ο ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ταξιδεύει στο Αιγίνιο για να αντιμετωπίσει τον τοπικό Αιγινιακό στα πλαίσια της 24ης αγωνιστικής της Football League ΟΠΑΠ 2014-2015 στις 15:00 στο Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Παρακυλίδης». Διαιτητής της αναμέτρησης ο Γεώργιος Μιχαηλίδης του Συνδέσμου Βοιωτίας με βοηθούς τους Παναγιώτη Ρίγκο του Συνδέσμου Γρεβενών και τον Στυλιανό Κεντζιόπουλο του Συνδέσμου Καστοριάς. 4ος ο Φώτης Φωτιάδης του Συνδέσμου Καστοριάς.
22/03/15 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ”Γ. ΠΑΡΑΚΥΛΙΔΗΣ” ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΠΑΕ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) 
ΡΙΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ) ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ)
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ)
Ο συγκεκριμένος διαιτητής έχει συναντήσει φέτος την Λαμία ως 4ος στον αγώνα για την 15η αγωνιστική Λαμία- Φωκικός και σκορ 1-0.
1ος όμιλος
Κυριακή 22 Μαρτίου
Φωστήρας – Καλλιθέα (15:00, Δημ. Γυμναστήριο «Σπ. Γιαλαμπίδης»)
Διαιτητής: Ντοκάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Κοσμάς (Αθηνών), Γκούσαρη (Φωκίδας)
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)

Δευτέρα 23 Μαρτίου
Επισκοπή – Παναιγιάλειος (14:45, Δημ. Γήπεδο Γάλλου)
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Σινιοράκης, Γεωργακόπουλος (Πειραιά)
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)

Αχαρναϊκός – Ηρακλής Ψαχνών (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Διαιτητής: Τίκας (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Βαφειάδης (Καρδίτσας), Πετρίδης (Χίου)
4ος: Καρυοφύλλης (Πειραιά)

Ερμιονίδα – Άλιμος (15:00 OTE TV, Δημ. Γήπεδο Κρανιδίου)
Διαιτητής: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Κασσαβέτης (Αιτ/νίας), Βεργέτης (Αρκαδίας)
4ος: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)

Απόλλων – Παναχαϊκή (18:00 OTE TV, Γήπεδο «Γ. Καμάρας»)
Διαιτητής: Φωτιάδης (Σερρών)
Βοηθοί: Λάμιας, Σερεμέτης (Μεσσηνίας)
4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

ΑΕΚ – Πανηλειακός ματ.

Ρεπό: ΑΟ Χανιά

2ος όμιλος
Κυριακή 22 Μαρτίου
Αιγινιακός – Λαμία (15:00, Δημ. Γήπεδο Αιγινίου)
Διαιτητής: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Ρίγκος (Γρεβενών), Κεντζιόπουλος (Καστοριάς)
4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς)

Ολυμπιακός Βόλου – Φωκικός (15:00, ΕΑΚ Βόλου)
Διαιτητής: Καραλιόλιος (Γρεβενών)
Βοηθοί: Κωνστάντιος, Πασχαλίδης (Εύβοιας)
4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)

Εθν. Σερρών – Πιερικός (15:00, Δημ. Γήπεδο Σερρών)
Διαιτητής: Ζούγρας (Κοζάνης)
Βοηθοί: Τζιαμπάσης (Κοζάνης), Χαδήμογλου (Μακεδονίας)
4ος: Ι. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Αν. Καρδίτσας – ΑΕΛ (16:00 OTE TV, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Λάμπρου (Αν. Αττικής)
4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών)

Ηρακλής – Απόλλων 1926 (16:00 OTE TV, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Νικολακάκης (Ηρακλείου), Γούτας (Χαλκιδικής)
4ος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)

Δευτέρα 23 Μαρτίου
Ζάκυνθος – Αγροτικός Αστ. (15:00, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Σπανός (Αχαΐας)
4ος: Ρατσιάτος (Αργολίδας)

Ρεπό: Τύρναβος

Ακολουθήστε το  στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Λαμία, την Στερεά Ελλάδα και όχι μόνο, στο
   
Share this Article
Posted by Lamianow.gr
Follow:
Η ανεξάρτητη ηλεκτρονική εφημερίδα ενημέρωσης της Λαμίας και της Στερεάς Ελλάδας. Γιατί η ενημέρωση χρειάζεται άποψη.
Click to Hide Advanced Floating Content