O Γιάννης Παπαδόπουλος του Συνδέσμου Μακεδονίας στο Τύρναβος-Λαμία

Lamianow.gr
Lamianow.gr 7 έτη ago
Updated 2015/03/12 at 2:26 ΜΜ
3 Min Read

Ανακοινώθηκαν το μεσημέρι της Πέμπτης οι διαιτητές  της 22ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Football League. 

Την Παρασκευή 12/3/2015 ο ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ταξιδεύει στη Λάρισα για να αντιμετωπίσει στο Αλκαζάρ τον Τύρναβο στα πλαίσια της 22ης αγωνιστικής της Football League ΟΠΑΠ 2014-2015 στις 18:00. Διαιτητής της αναμέτρησης ο Γιάννης Παπαδόπουλος του Συνδέσμου Μακεδονίας με βοηθούς τους Πέτρο Πάτρα και Κωνσταντίνο Νικολαΐδη του ίδιου Συνδέσμου. 4ος ο Διονύσης Ζούγρας του Συνδέσμου Κοζάνης
13/03/15 18:00 ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΑΛΚΑΖΑΡ)
ΠΑΕ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005 – ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) 
ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
4ος ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Ο συγκεκριμένος διαιτητής έχει ξανασυναντήσει τον ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ φέτος για την 15η αγωνιστική στον εντός έδρας αγώνα με τον Φωκικό και το τελικό 1-0 και την 5η αγωνιστική ως 4ος στον εντός έδρας αγώνα με τον Πιερικό και το τελικό 3-0.

 
1ος όμιλος
Σάββατο 14 Μαρτίου
Απόλλων – Αχαρναϊκός (15:00 OTE TV, Γήπεδο «Γ. Καμάρας)
Διαιτητής: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Κασσαβέτης (Αιτ/νίας), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος: Κουλούδης (Λέσβου)

Κυριακή 15 Μαρτίου
Επισκοπή – Καλλιθέα (14:45, Δημ. Γήπεδο Γάλλου)
Διαιτητής: Μολιχιτούδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Μπουξμπάουμ, Λάμπρου (Αν. Αττικής)
4ος: Ντοκάκης (Χανίων)

Παναχαϊκή – Άλιμος (15:00, Παμπελοποννησιακό Στάδιο)
Διαιτητής: Χ. Μανούρας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Τζαφόλιας (Αν. Αττικής), Παλαμίδας (Λακωνίας)
4ος: Σελίμος (Λακωνίας)

ΑΟ Χανιά – Ηρακλής Ψαχνών (15:00, Δημ. Γήπεδο Μάλεμε)
Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών)
Βοηθοί: Γιαννουγλίδης, Φωτόπουλος (Αθηνών)
4ος: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)

Φωστήρας – ΑΕΚ (18:00 OTE TV, Δημ. Γυμναστήριο «Σπ. Γιαλαμπίδης»)
Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Καραγεώργος, Νενεκούμης (Αργολίδας)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)
Ρεπό: Παναιγιάλειος

2ος όμιλος
Παρασκευή 13 Μαρτίου
Ζάκυνθος – Ηρακλής (15:00 OTE TV, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Λάμιας (Μεσσηνίας), Παπανικολάου (Κορινθίας)
4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Τύρναβος – Λαμία (18:00 OTE TV, Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Ι. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Πάτρας, Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος: Ζούγρας (Κοζάνης)

Κυριακή 15 Μαρτίου
Ολυμπιακός Βόλου – Αιγινιακός (15:00, ΕΑΚ Βόλου)
Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Κοτζαμανίδης (Πειραιά)
4ος: Σωσώνης (Φθιώτιδας)

Αναγ. Καρδίτσας – Απόλλων 1926 (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Νικολαδός, Δόσης (Αθηνών)
4ος: Σκουλάς (Θεσσαλίας)

Εθν. Σερρών – Αγροτικός Αστ. (15:00, Δημ. Γήπεδο Σερρών)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Ρίγκος (Γρεβενών), Σίπκας (Πέλλας)
4ος: Καραντώνης (Ημαθίας)

Φωκικός – ΑΕΛ (15:00, Δημ. Στάδιο Άμιφσσας)
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Μπετσόγλου, Σεφέρης (Κορινθίας)
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

Ρεπό: Πιερικός

Ακολουθήστε το  στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Λαμία, την Στερεά Ελλάδα και όχι μόνο, στο
   
Share this Article
Posted by Lamianow.gr
Follow:
Η ανεξάρτητη ηλεκτρονική εφημερίδα ενημέρωσης της Λαμίας και της Στερεάς Ελλάδας. Γιατί η ενημέρωση χρειάζεται άποψη.
Click to Hide Advanced Floating Content