ΕΠΣ Φθιώτιδας: Ορίστηκαν οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου!

Νewsroom
Νewsroom 2 έτη ago
Updated 2020/01/17 at 1:41 ΜΜ
3 Min Read

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 18-01-2020 ΩΡΑ: 15.00
13η αγωνιστική

Αγώνας:           ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΣΤΥΛΙΔΑ (Γηπ.Αγ.Πρασκευης)

Διαιτητής:                               ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Ε.

Βοηθοί:                       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:          ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ (Γηπ.Μωλου)

Διαιτητής:                   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:                                   ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:          ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (Γηπ.Λιβανατων)

Διαιτητής:                               ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:                       ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:          ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ (Γηπ.Ν.Κρικελου)

Διαιτητής:                               ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:                       ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

Αγώνας:          ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γηπ.Μαρτινου)

Διαιτητής:                                           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                       ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:          ΑΝΑΓ.ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ (Γηπ. Μακρακωμης)

Διαιτητής:                               ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:                       ΒΛΑΧΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι.

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 18-01-2020
11η-13η αγωνιστική  ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας:          ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΣΚΑΡΦΕΙΑ (Γηπ.Μεγαπλατανου)

Διαιτητής:                   ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:           ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΚΚΑΣ

Αγώνας:           ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ (Γηπ.Κατω Τιθορεας)

Διαιτητής:                   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

Βοηθοί:            ΝΑΘΑΝΑΗΛ- ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγωνας:          ΓΛΥΦΑ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ (Γηπ.Γλυφας)

Διαιτητης:                   ΚΑΛΥΒΑΣ Ι.

Βοηθοι:           ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛ.- ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.

Αγωνας:          ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ (Γηπ.Ραχεων)

Διαιτητης:                   ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοι:           ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ.-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Αγωνας:          ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ (Γηπ. Μεγ.Βρυσης) ΩΡΑ:15:30’

Διαιτητης:                               ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Ν.

Βοηθοι:                       ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ Π.- ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠ.

 

Πρωτάθλημα Υποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 

Σαββατο  18-01-2020

Αγώνας:   ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ (Κ12) ΩΡΑ 10:00 (Γηπ.Αμουριου)

Διαιτητής:       ΚΟΥΔΑΣ

Αγώνας:   ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ (Γ’ Κατ.) Ωρα 11:00 (Γηπ.Αμουριου)

Διαιτητής:   ΚΟΥΔΑΣ

Αγώνας:   ΚΑΜΜ.ΒΟΥΡΛΑ-ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦ.ΛΑΜΙΑΣ(Κ10-Κ12-Γ’Κατηγ.)Ωρα 11:00(Γηπ.Καινουριου)

Διαιτητής:   ΦΑΡΜΑΚΗΣ

 

ΠρωτάθλημαΥποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακη 19-01-2020

Αγώνας:   ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ(Κ14) ΩΡΑ 10:00 (Γηπ. Μαρτινου)

Διαιτητής:   ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΕΝΩΣΗ 2010-ΑΝΑΓ.ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ(Κ10-Κ12-Γ’Κατ.)ΩΡΑ10:00(Γηπ.Μακρ/μης)

Διαιτητής:   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αγώνας:   ΦΡΑΝΤΖΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08(Κ10-Κ12-Γ’Κατ.)ΩΡΑ 10:00 (Γηπ.Φραντζη)

Διαιτητης:       ΚΟΥΔΑΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 19-01-2020 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας:             ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ (Γηπ.Καλαποδιου)

Διαιτητής:                   ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:           ΝΑΘΑΝΑΗΛ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας:           ΡΕΓΓΙΝΙ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ (Γηπ.Μωλου)

Διαιτητής:                   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:           ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:            ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ (Γηπ.Αγ.Σεραφειμ)

Διαιτητής:                   ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ- ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ.

Αγώνας:             ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ (Γηπ.Καινουριου)

Διαιτητής:                   ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι- ΚΕΠΠΑ

Αγώνας:           ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ (Γηπ.Ροδωνιας)

Διαιτητής:                   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:                           ΒΛΑΧΟΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας:  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ (Γηπ.Παλ.Γιανν.)

Διαιτητής:                   ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:           ΜΑΚΚΑΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:                      ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ (Γηπ.Ευρυτανων)

Διαιτητής:                   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

Βοηθοί:           ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.

Αγώνας:          ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ (Γηπ.Σταυρου)

Διαιτητής:                   ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:           ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Αγώνας:             ΑΕΝΑ – ΟΜΒΡΟΣ (Γηπ.Φραντζη)

Διαιτητής:                   ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:           ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.

Αγώνας:             ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ – ΔΙΒΡΗ (Εξ. Αναβολης-Γηπ.Δομοκου)

Διαιτητής:                   ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:           ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

Ακολουθήστε το  στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Λαμία, την Στερεά Ελλάδα και όχι μόνο, στο
   
Share this Article
Leave a comment

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Click to Hide Advanced Floating Content