ΕΠΣ Φθιώτιδας: Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (24-25/11)

Lamianow.gr
Lamianow.gr 3 έτη ago
Updated 2018/11/24 at 11:52 ΠΜ
3 Min Read

Δείτε τις αναμετρήσεις και τους διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην Α’ και Β’ Κατηγορία Φθιώτιδας, καθώς και στα Πρωταθλήματα Υποδομών, Κ14 και Κ16.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Σάββατο 24-11-2018 ΩΡΑ: 15.00
Α΄ κατηγορία 9η αγωνιστική

Αγώνας:          ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ –ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:      ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:          ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ- ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ   ΓΗΠ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής:       ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί:          ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας:          ΚΑΛΥΒΙΑ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ –ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

Αγώνας:          ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ- ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008
Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ – ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας:          ΚΗΦΙΣΣΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής:         ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:                ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ
Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

Αγώνας:                ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:       ΚΑΛΥΒΑΣ-ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 24-11-2018
7η αγωνιστική- Από αναβολή

Αγώνας:     ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ – ΔΙΒΡΗ      ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής:      ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί:          ΣΚΟΥΡΑΣ -ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

 Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 25-11-2018 ΩΡΑ: 15.00
7η αγωνιστική – Από αναβολή

Αγώνας:               ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:       ΦΑΡΜΑΚΗΣ – ΚΑΚΛΗ ΙΦ

Αγώνας:           ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:          ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας:              ΡΕΓΓΙΝΙ- ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ      ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:            ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:         ΑΔΑΜ- ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:              ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής:           ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί:         ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ -ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας:              ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής:           ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ

Αγώνας:           ΤΣΟΥΚΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ     ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας:              ΟΜΒΡΟΣ-ΔΟΞΑ-ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής:            ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί:         ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας:               ΓΑΡΔΙΚΙ-ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

Αγώνας:               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής:            ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:              ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ ΕΠ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ –ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 24-11-2018 ΩΡΑ: 10.30 

 Αγώνας:            ΣΤΥΛΙΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                ΓΗΠ  ΕΠΣΦ
Διαιτητής:           ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

Αγώνας:               ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:      ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή  25-11-2018 ΩΡΑ: 10.30 

Αγώνας:      ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:        ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας:      ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΜΩΛΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:      ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:      ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ  ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:       ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:      ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ   ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής:      ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

Αγώνας:      ΕΝΩΣΗ 2010-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β΄   ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής:       ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Ακολουθήστε το  στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Λαμία, την Στερεά Ελλάδα και όχι μόνο, στο
   
Share this Article
Posted by Lamianow.gr
Follow:
Η ανεξάρτητη ηλεκτρονική εφημερίδα ενημέρωσης της Λαμίας και της Στερεάς Ελλάδας. Γιατί η ενημέρωση χρειάζεται άποψη.
Leave a comment

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Click to Hide Advanced Floating Content