Οι αθλητικές μεταδόσεις – Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD

2020 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD

2020 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Ώρα Κυπέλλου 2019-20 Pregame Ατρόμητος Αθηνών – Άρης

19:00 ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός League Cup Νίκος Σαμαράς

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Ατρόμητος Αθηνών – Άρης Κύπελλο Ελλάδας 2019-2020

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Γκέπινγκεν – Μπέργκισερ Liqui Moly Bundesliga 2019 – 2020

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπαρτσελόνα – Βαλένθια ACB Copa del Rey 2020

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament

21:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Ώρα Κυπέλλου 2019-20 Postgame Ατρόμητος Αθηνών – Άρης

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Τρεντίνο – Τσιβιτανόβα CEV Champions League Ανδρών 2020

22:00 Novasports 1HD
Επινάλ – Σεντ Ετιέν Κύπελλο Γαλλίας

22:00 OPEN TV
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μιράντες Κύπελλο Ισπανίας

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπιλμπάο ACB Copa del Rey 2020

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπόστον Σέλτικς – Λος Άντζελες Κλίπερς NBA 2019 – 2020

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


10:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
10:15 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΝΤΟΥ (E)
14:00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΑΡΗΣ
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
18:20 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
19:15 Ο ΡΩΜΙΟΣ ΕΧΕΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 10
23:15 ΠΙΚΑΣΟ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:15 ΕΚΠΟΜΠΗ
01:15 ΑΡΗΣ (E)
02:15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
03:30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
04:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
04:45 ΠΙΚΑΣΟ (E)
05:50 …ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ

07:00 Η ΤΙΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ (E)
07:30 ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ
08:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ) (E)
09:00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ (E)
09:30 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (E)
10:30 ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
11:00 Η ΖΩΗ ΚΑΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΚΑΡΑΒΕΛΑ (E)
12:00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΖΩΗΣ
13:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΝΟΤΙΟ ΑΦΡΙΚΗ (E)
14:00 ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ (E)
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (2019-2020) (E)
15:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ – Α’ ΚΥΚΛΟΣ (E)
16:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
18:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ – Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
20:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (2019) (E)
20:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ (E)
21:00 ART WEEK – 2019 (E)
22:00 Ο ΕΜΠΟΡΑΚΟΣ (ΟΣΚΑΡ ΚΑΛΥΤΕΡΗΣ ΞΕΝΟΓΛΩΣΣΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ 2017)
00:00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (E)
01:15 ART WEEK (E)
02:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (E)
04:15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΝΟΤΙΟ ΑΦΡΙΚΗ (E)
05:15 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα – 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Μην Ψαρώνεις – 2ος Κύκλος
22:45 Άγριες Μέλισσες
23:45 The 2Night Show – 4ος Κύκλος
02:00 Της Αγάπης Μαχαιριά (Ε)
03:00 Έρωτας (Ε)
05:00 Πάτερ Ημών (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα

06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif – 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Deepwater Horizon
23:15 Πενήντα Αποχρώσεις Του Γκρι: Απελευθέρωση (Fifty Shades Freed)
01:30 Believe
03:15 Γυναίκα Από Χρυσό (Woman In Gold)
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers
07:30 Βαμπιρίνα (Vampirina)
08:00 Happy Day Στον Alpha
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη, IX
15:30 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
16:40 Divided
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Deal, IV
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ
21:50 Έρωτας Μετά
23:00 Βερσαλλίες, Ι (Versailles, I)
00:00 Αυτοψία, IX
01:30 Αληθινοί Έρωτες, I (Ε)
02:30 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:45 Deal, IV (Ε)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Divided (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:05 My Style Rocks
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Αποτύπωμα
01:00 Deadly Women
02:00 My Style Rocks (Ε)
04:15 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
06:00 Σήμερα

06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla (Ε)
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona (Ε)
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Suits
23:00 Chicago P.D.
00:00 Mayday
01:00 Castle (Ε)
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)

07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
15:30 Say Yes To The Dress Atlanta
16:00 Say Yes To The Dress Atlanta
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:40 Open News Στη Νοηματική
17:00 Τα Σαΐνια
18:55 Open News
20:00 Ένας Για Όλους
21:00 Χόμπιτ Ένα Αναπάντεχο Ταξίδι (The Hobbit: An Unexpected Journey)
00:30 Criminal Minds – 10ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds – 10ος Κύκλος
02:30 Ο Δρ. Τ Και Οι Γυναίκες (Dr T And The Women)
05:00 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30

06:30 ALLERT3 (E)
07:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ – Η ΚΥΚΛΟΣ (E)
08:30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (E)
09:00 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (E)
09:30 ΙΛΙΑΔΑ (E)
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ – Ζ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00 ΙΛΙΑΔΑ (E)
15:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ – Η ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ – Ζ ΚΥΚΛΟΣ (E)
20:00 ΑΓΡΙΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
21:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑΣ (E)
00:00 FORTITUDE – B ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 ΑΓΡΙΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ (E)
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:00 ΣΥΝ (E)
05:30 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ – Ζ ΚΥΚΛΟΣ (E)

Leave a reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

You may also like

More in:ΕΛΛΑΔΑ