Την Κυριακή 11 Ιουνίου 2023 και ώρες 10:00 – 15:30, στον προαύλιο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Μακρακώμης, θα φιλοξενηθεί το Φορητό Ψηφιακό Πλανητάριο, σε συνεργασία με τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Μακρακώμης.
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/05/1-240-724x1024.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/05/2-38-1024x791.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/05/3-45-724x1024.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/05/4-34-1024x791.jpg)
Την Κυριακή 11 Ιουνίου 2023 και ώρες 10:00 – 15:30, στον προαύλιο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Μακρακώμης, θα φιλοξενηθεί το Φορητό Ψηφιακό Πλανητάριο, σε συνεργασία με τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Μακρακώμης.
Sign in to your account