Ο «Α.Ο. Λαμίας 2013 ΙΝΤΕΡΚΑΤ» ανακοινώνει την κυκλοφορία των καρτών διαρκείας για τη τρέχουσα αγωνιστική περίοδο.
Με αφορμή τη συμπλήρωση 10 χρόνων ιστορίας και με βασικό σύνθημα «2013-2023, 10 χρόνια δημιουργικά…κοιτάζουμε μπροστά, στοχεύουμε ψηλά», καλεί τους φιλάθλους της Λαμίας να κλείσουν μόνιμη θέση στο Χαλκιοπούλειο και να γίνουν η «ασπίδα» και η «δύναμη» της ομάδας για τη νέα σεζόν…
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/09/2-1024x603.jpg)
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στα social media της ομάδας καθώς και στο τηλέφωνο: 6982311868
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/09/1-1-1024x603.jpg)