Με απόλυτη επιτυχία, χιλιάδες καρναβαλίστες αλλά και πολίτες που βρέθηκαν στο κέντρο της πόλης πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Κυριακής η κορύφωση του καρναβαλιού της Λαμίας, με την καρναβαλική παρέλαση των γκρουπ αλλά και των αρμάτων. Αναμφίβολα επρόκειτο για το πιο επιτυχημένο καρναβάλι των τελευταίων ετών που άφησε παρακαταθήκη για ακόμη καλύτερα πράγματα από την επόμενη κιόλας σεζόν.
Με τον δήμο Λαμιέων να μεταβάλλει την ώρα έναρξης από τη 1.30 στις 12.00 όλα πήγαν κατευχήν αφού στο φινάλε της καρναβαλικής παρέλασης άνοιξαν οι ουρανοί ωστόσο όλοι είχαν προλάβει να παρελάσουν αλλά και να περάσουν όμορφα χωρίς να δημιουργηθούν προβλήματα από την βροχόπτωση. Η Ματθίλδη Μαγγίρα με τον Δημήτρη Αργυρίου ήταν στην παρουσίαση δίνοντας ρυθμό στο ξεφάντωμα που επετεύχθη στο κέντρο της πόλης.
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_325-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_332-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_382-1024x576.jpg)
Ιδιαίτερα ικανοποιημένος από την εξέλιξη ο δήμαρχος Λαμιέων Πανουργιάς Παπαϊωάννου ευχαρίστησε τα 36 γκρουπ με τους χιλιάδες καρναβαλιστές αλλά και όλους εκείνους που έκαναν αγώνα δρόμου για μια απόλυτα επιτυχημένη καρναβαλική παρέλαση. Μεταξύ άλλων υπήρχαν ξυλοπόδαροι, κλοουν αλλά και γενικότερα μια ομάδα η οποία έδινε συνεχώς ρυθμό και κέφι σε μικρούς και μεγάλους.
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_380-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_24-1024x576.jpg)
Και του χρόνου…
Καλή Σαρακοστή σε όλους!
Δείτε πλούσιο φωτορεπορτάζ
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_5-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_6-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_7-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_8-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_9-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_10-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_11-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_12-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_13-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_14-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_15-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_16-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_17-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_18-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_19-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_20-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_21-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_22-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_23-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_24-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_25-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_26-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_27-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_28-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_29-576x1024.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_30-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_33-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_34-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_35-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_36-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_37-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_38-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_39-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_40-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_41-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_42-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_43-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_44-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_45-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_46-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_47-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_48-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_49-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_50-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_51-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_52-576x1024.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_53-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_54-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_55-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_56-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_57-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_58-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_59-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_60-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_61-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_62-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_63-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_64-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_65-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_66-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_67-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_68-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_70-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_71-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_72-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_73-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_74-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_75-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_76-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_77-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_78-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_79-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_80-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_81-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_82-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_83-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_84-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_85-576x1024.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_86-576x1024.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_93-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_94-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_95-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_96-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_97-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_98-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_99-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_100-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_101-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_102-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_103-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_104-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_105-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_106-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_107-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_108-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_109-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_110-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_111-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_112-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_113-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_114-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_115-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_116-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_117-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_118-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_119-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_120-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_121-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_122-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_123-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_124-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_125-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_126-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_127-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_128-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_129-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_130-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_131-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_132-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_133-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_134-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_135-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_136-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_137-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_138-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_139-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_140-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_141-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_142-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_143-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_144-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_145-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_146-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_147-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_148-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_149-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_150-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_151-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_152-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_153-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_154-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_155-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_156-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_157-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_158-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_159-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_160-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_161-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_162-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_163-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_164-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_165-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_166-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_167-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_168-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_169-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_170-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_171-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_172-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_173-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_174-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_175-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_176-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_177-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_178-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_179-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_180-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_181-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_182-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_183-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_184-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_185-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_186-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_187-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_188-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_189-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_190-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_191-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_192-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_193-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_194-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_195-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_196-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_197-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_198-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_199-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_201-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_202-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_203-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_204-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_205-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_206-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_207-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_208-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_209-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_210-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_211-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_212-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_213-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_214-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_215-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_216-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_217-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_218-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_219-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_220-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_221-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_222-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_223-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_224-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_225-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_226-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_227-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_228-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_229-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_230-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_231-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_232-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_233-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_234-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_235-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_236-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_237-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_238-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_239-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_240-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_241-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_242-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_243-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_244-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_245-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_246-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_247-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_248-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_249-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_250-576x1024.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_251-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_252-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_253-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_254-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_255-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_256-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_257-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_258-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_259-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_260-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_261-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_262-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_263-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_264-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_265-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_266-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_267-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_268-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_269-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_270-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_271-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_272-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_273-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_274-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_275-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_276-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_277-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_278-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_279-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_280-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_281-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_282-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_283-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_284-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_285-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_286-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_287-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_288-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_289-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_290-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_291-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_292-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_293-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_295-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_296-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_297-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_298-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_299-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_300-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_301-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_302-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_303-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_304-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_305-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_306-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_307-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_308-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_309-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_310-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_311-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_312-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_313-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_314-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_315-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_316-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_317-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_318-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_319-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_320-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_321-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_322-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_323-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_324-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_325-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_326-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_327-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_328-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_329-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_330-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_331-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_332-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_333-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_334-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_335-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_336-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_337-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_338-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_339-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_340-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_341-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_342-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_343-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_344-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_345-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_346-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_347-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_348-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_349-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_350-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_351-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_352-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_354-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_355-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_356-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_357-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_358-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_359-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_360-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_362-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_363-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_364-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_365-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_366-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_367-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_368-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_370-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_371-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_372-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_373-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_374-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_375-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_376-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_377-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_378-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_379-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_380-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_382-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_383-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_384-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_385-1024x576.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/karnabali-lamias_386-1024x576.jpg)