Κλήρωσε στην Α’ Φθιώτιδας και κύπελλο ερασιτεχνών – Το πλήρες πρόγραμμα

Lamianow.gr
Lamianow.gr Add a Comment
6 Min Read
Screenshot 2022 08 19T100818.516

Κλήρωσε στην Α’ κατηγορία Φθιώτιδας και το κύπελλο το βράδυ της Πέμπτης. Πάμε να δούμε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος αλλά και τις αναμετρήσεις του κυπέλλου…

1η αγωνιστική

  1. Ο.Φ Ηράκλειας – ΑΠΟ Αταλάντης
  2. Νίκη Αγ. Παρασκευής – Αστέρας Σταυρού
  3. Δάφνη Λιβανατών – Ρεγγίνι
  4. Ολυμπιακός Λαμίας – Προοδευτική Λάρυμνας
  5. Α.Ε Μαλεσίνας – Οπούντιος Μαρτίνου
  6. Α.Ε Καλυβίων – Άρης Αγ. Κωνσταντίνου
  7. Α.Ο Στυλίδας – ΑΣ Λιανοκλαδίου

Ρεπό: ΑΟ Καλαποδίου

 

2η αγωνιστική

  1. Α.Ο Καλαποδίου – Νίκη Αγ. Παρασκευής
  2. Αστέρας Σταυρού – Α.Ε Καλυβίων
  3. Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – Δάφνη Λιβανατών
  4. ΑΠΟ Αταλάντης – ΑΟ Στυλίδας
  5. Ρεγγίνι – Α.Ε Μαλεσίνας
  6. Α.Σ Λιανοκλαδίου – Προοδευτική Λάρυμνας
  7. Οπούντιος Μαρτίνου – Ολυμπιακός Λαμίας

Ρεπό: Ο.Φ Ηράκλειας

 

3η αγωνιστική 

  1. Νίκη Αγ. Παρασκευής – Α.Ε Καλυβίων
  2. Ο.Φ Ηράκλειας – Α.Ο Καλαποδίου
  3. Δάφνη Λιβανατών – Αστέρας Σταυρού
  4. Α.Ε Μαλεσίνας – Άρης. Αγ. Κωνσταντίνου
  5. Προοδευτική Λάρυμνας – ΑΠΟ Αταλάντης
  6. Ολυμπιακός Λαμίας – Ρεγγίνι
  7. Α.Σ Λιανοκλαδίου – Οπούντιος Μαρτίνου

Ρεπό: ΑΟ Στυλίδας

 

4η αγωνιστική

  1. Ο.Φ Ηράκλειας – Νίκη Αγ. Παρασκευής
  2. Α.Ε Καλυβίων – Δάφνη Λιβανατών
  3. Α.Ο Καλαποδίου – Α.Ο Στυλίδας
  4. Αστέρας Σταυρού – Α.Ε Μαλεσίνας
  5. Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – Ολυμπιακός Λαμίας
  6. ΑΠΟ Αταλάντης – Οπούντιος Μαρτίνου
  7. Ρεγγίνι – Α.Σ Λιανοκλαδίου

Ρεπό: Προοδευτική Λάρυμνας

 

5η αγωνιστική

  1. Νίκη Αγ. Παρασκευής – Δάφνη Λιβανατών
  2. Α.Ο Στυλίδας – Ο.Φ Ηράκλειας
  3. Α.Ε Μαλεσίνας – Α.Ε Καλυβίων
  4. Προοδευτική Λάρυμνας – Α.Ο Καλαποδίου
  5. Ολυμπιακός Λαμίας – Αστέρας Σταυρού
  6. Α.Σ Λιανοκλαδίου – Άρης Αγ. Κωνσταντινου
  7. ΑΠΟ Αταλάντης – Ρεγγίνι

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

 

6η αγωνιστική

  1. Α.Ο Στυλίδας – Νίκη Αγ. Παρασκευής
  2. Δάφνη Λιβανατών – Α.Ε Μαλεσίνας
  3. Ο.Φ Ηράκλειας – Προοδευτική Λάρυμνας
  4. Α.Ε Καλυβίων – Ολυμπιακός Λαμίας
  5. Α.Ο Καλαποδίου – Οπούντιος Μαρτίνου
  6. Αστέρας Σταυρού – Α.Σ Λιανοκλαδίου
  7. Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – ΑΠΟ Αταλάντης

Ρεπό: Ρεγγίνι

7η αγωνιστική

  1. Νίκη Αγ. Παρασκευής – Α.Ε Μαλεσίνας
  2. Προοδευτική Λάρυμνας – Α.Ο Στυλίδας
  3. Ολυμπιακός Λαμίας – Δάφνη Λιβανατών
  4. Οπούντιος Μαρτίνου – Δάφνη Λιβανατών
  5. Α.Σ Λιανοκλαδίου – Α.Ε Καλυβίων
  6. Ρεγγίνι – Α.Ο Καλαποδίου
  7. ΑΠΟ Αταλάντης – Αστέρας Σταυρού

Ρεπό: Άρης Αγ. Κωνσταντίνου

8η αγωνιστική 

  1. Προοδευτική Λάρυμνας – Νίκη Αγ. Παρασκευής
  2. Α.Ε Μαλεσίνας – Ολυμπιακός Λαμίας
  3. Α.Ο Στυλίδας – Οπούντιος Μαρτίνου
  4. Δάφνη Λιβανατών – Α.Σ Λιανοκλαδίου
  5. Ο.Φ Ηράκλειας – Ρεγγίνι
  6. Α.Ε Καλυβίων – ΑΠΟ Αταλάντης
  7. Α.Ο Καλαποδίου – Άρης Αγ. Κωνσταντίνου

Ρεπό: Αστέρας Σταυρού

9η αγωνιστική

  1. Νίκη  Αγ. Παρασκευής – Ολυμπιακός Λαμίας
  2. Οπούντιος Μαρτίνου – Προοδευτική Λάρυμνας
  3. Α.Σ Λιανοκλαδίου – Α.Ε Μαλεσίνας
  4. Ρεγγίνι – Α.Ο Στυλίδας
  5. ΑΠΟ Αταλάντης – Δάφνη Λιβανατών
  6. Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – Ο.Φ Ηράκλειας
  7. Αστέρας Σταυρού – Α.Ο Καλαποδίου

Ρεπό: Α.Ε Καλυβίων

10η αγωνιστική

  1. Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη Αγ. Παρασκευής
  2. Ολυμπιακός Λαμίας – Α.Σ Λιανοκλαδίου
  3. Προοδευτική Λάρυμνας – Ρεγγίνι
  4. Α.Ε Μαλεσίνας – ΑΠΟ Αταλάντης
  5. Α.Ο Στυλίδας – Άρης Αγ. Κωνσταντίνου
  6. Ο.Φ Ηράκλειας – Αστέρας Σταυρού
  7. Α.Ε Καλυβίων – Α.Ο Καλαποδίου

Ρεπό: Δάφνη Λιβανατών

11η αγωνιστική

  1. Νίκη Αγ. Κωνσταντίνου – Α.Σ Λιανοκλαδίου
  2. Ρεγγίνι – Οπούντιος Μαρτίνου
  3. ΑΠΟ Αταλάντης – Ολυμπιακός Λαμίας
  4. Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – Προοδευτική Λάρυμνας
  5. Αστέρας Σταυρού – Α.Ο Στυλίδας
  6. Α.Ο Καλαποδίου – Δάφνη Λιβανατών
  7. Α.Ε Καλυβίων – Ο.Φ Ηράκλειας

Ρεπό: Α.Ε Μαλεσίνας

12η αγωνιστική

  1. Ρεγγίνι – Νίκη Αγ. Παρασκευής
  2. Α.Σ Λιανοκλαδίου – ΑΠΟ Αταλάντης
  3. Οπούντιος Μαρτίνου – Άρης Αγ. Κωνσταντίνου
  4. Προοδευτική Λάρυμνας – Αστέρας Σταυρού
  5. Α.Ε Μαλεσίνας –  Α.Ο Καλαποδίου
  6. Α.Ο Στυλίδας – Α.Ε Καλυβίων
  7. Δάφνη Λιβανατών –  Ο.Φ Ηράκλειας

Ρεπό: Ολυμπιακός Λαμίας

 

13η αγωνιστική

  1. Νίκη Αγ. Παρασκευής – ΑΠΟ Αταλάντης
  2. Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – Ρεγγίνι
  3. Αστέρας Σταυρού – Οπούντιος Μαρτίνου
  4. Α.Ο Καλαποδίου – Ολυμπιακός Λαμίας
  5. Α.Ε Καλυβίων – Προοδευτική Λάρυμνας
  6. Ο.Φ Ηράκλειας – Α.Ε Μαλεσίνας
  7. Δάφνη Λιβανατών – ΑΟ Στυλίδας

Ρεπό: Α.Σ Λιανοκλαδίου

 

14η αγωνιστική

  1. Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – Νίκη Αγ. Παρασκευής
  2. Ρεγγίνι – Αστέρας Σταυρού
  3. Α.Σ Λιανοκλαδίου – Α.Ο Καλαποδίου
  4. Οπούντιος Μαρτίνου – Α.Ε Καλυβίων
  5. Ολυμπιακός Λαμίας – Ο.Φ Ηράκλειας
  6. Προοδευτική Λάρυμνας – Δάφνη Λιβανατών
  7. Α.Ε Μαλεσίνας – Α.Ο Στυλίδας

Ρεπό: ΑΠΟ Αταλάντης

 

15η αγωνιστική

  1. Αστέρας Σταυρού – Άρης Αγ. Κωνσταντίνου
  2. Α.Ο Καλαποδίου – ΑΠΟ Αταλάντης
  3. Α.Ε Καλυβίων – Ρεγγίνι
  4. Ο.Φ Ηράκλειας – Α.Σ Λιανοκλαδίου
  5. Δάφνη Λιβανατών – Οπούντιος Μαρτίνου
  6. Α.Ο Στυλίδας – Ολυμπιακός Λαμίας
  7. Α.Ε Μαλεσίνας – Προοδευτική Λάρυμνας

Ρεπό: Νίκη Αγ. Παρασκευής

*ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ Η ΣΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ

Στο Κύπελλο φέτος θα συμμετέχουν οι 15 ομάδες της Α’ Φθιώτιδας και τρείς από τη Β’ Φθιώτιδας.

Τα ζευγάρια της Α’ Φάσης (1):

Εθνικός Κομποτάδων – Αναγέννηση Δ. Φθιώτιδας (Α)

ΑΟ Πελασγιακός – Προοδευτική Λάρυμνας (Β)

Οι άνθρωποι αγώνες θα γίνουν 3-4/9 και οι επαναληπτικοί στις 21/9.

Τα ζευγάρια της Α’ Φάσης (2):

ΑΟ Καλαποδίου – Άρης Αγ. Κωνσταντίνου

ΑΣ Λιανοκλαδίου – Ολυμπιακός Λαμίας

Δάφνη Λιβανατών – Οπούντιος Μαρτίνου

ΑΕ Καλυβίων – ΑΕ Μαλεσίνας

Αστέρας Σταυρού – Ρεγγίνι

ΟΦ Ηράκλειας – Στυλίδα

Νίκη Αγ. Παρασκευής – ΑΠΟ Αταλάντη

Νικητής (Α) – Νικητής (Β)*

*Οι πρώτες αναμετρήσεις θα διεξαχθούν στις 5/10 ενώ οι επαναληπτικοί 19/10

Ακολουθήστε το  στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Λαμία, την Στερεά Ελλάδα και όχι μόνο, στο
   
Share this Article
Posted by Lamianow.gr
Follow:
Η ανεξάρτητη ηλεκτρονική εφημερίδα ενημέρωσης της Λαμίας και της Στερεάς Ελλάδας. Γιατί η ενημέρωση χρειάζεται άποψη.
Leave a comment

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.