Στην συνοικία της Νέας Μαγνησίας βρέθηκε το απόγευμα της Τρίτης η Δημοτική Φιλαρμονική του Δήμου Λαμιέων ψυχαγωγώντας τους κατοίκους και δίνοντας τους ταυτόχρονα μια ευχάριστη νότα από την καθημερινότητα.
Η δημοτική φιλαρμονική στην Νέα Μαγνησία (φωτό)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2021/11/μαγνι1.png)
Μπράβο στον Μαέστρο & τα μέλη της Δημ. Φιλαρμονικής! Η Δημοτική Αρχή να ενημερώνει καλά τις γειτονιές & με όχημα-μεγάφωνα, να πηγαίνουν ποιο πολλή Δημότες…