Tην πρώτη του εντός έδρας ήττα γνώρισε το απόγευμα της Κυριακής στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής και τον Βόρειου Όμιλου, ο Έσπερος Λαμίας. Η ιστορική ομάδα της ΧΑΝΘ παίζοντας μεστά και σταθερά, καθ όλη την διάρκεια της αναμέτρησης, πήρε το ροζ φύλλο αγώνα παρότι οι γηπεδούχοι προσπάθησαν να κάνουν το ολικό come back στα τελευταία λεπτά του παιχνιδιού γυρίζοντας από το -12!
Το τελικό 72-76 έγραψε την ιστορία της συνάντησης που έγινε παρουσία αρκετών φίλων της λαμιώτικης ομάδας.
ΔEKAΛEΠTA:13-23, 32-35, 46-57, 72-76
EΣΠEPOΣ ΛAMIAΣ (Γ.ΣOΦOΓIANNHΣ): ΣTOΓIΛKOBITΣ 3(1), POYZIOΣ 3(1) , ΠAΠΠOΣ 5(1), KATΣAPEΣ 17(1), ΦYKAΣ 13(3) , APΓYPHΣ , TEΠETIΔHΣ 14(4), OΛYMΠIOΣ 5(1), ΠAΠAPΓYPOΠOYΛOΣ 9,ΦOYNTAΣ 3,ΠAΠANIKOΛAOY
XANΘ (ZAΦEIPOYΔHΣ-TZIOMAΛOΣ) : NTINOΣ 7 , XONΔPOΠOYΛOΣ 4,ΠAΠAΔOΠOYΛOΣ 12, MΠAΛAΣKAΣ 3, ZAΦEIPOYΔHΣ 3, ΓEΩPΓAKHΣ 16 ,ΠETPOBITΣ 11 , ΔEΛHΓEΩPΓHΣ 20 , BΛAΓKOΓIAΣ , TΣAMHΣ.
ΔΕΙΤΕ ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/22.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/23.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/24.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00003.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00004.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00006.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00008.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00009.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00014.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00015.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00016.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00017.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00019.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00021.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00022.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00024.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00025.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00026.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00027.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00028.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00029.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00030.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00032.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00033.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00034.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00035.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00036.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00037.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00038.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00039.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00041.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00042.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00043.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00044.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00045.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00046.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00047.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00048.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00049.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00051.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00052.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00053.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00054.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00056.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00058.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00059.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00060.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00061.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00062.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00063.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00064.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00066.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00067.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00069.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00070.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00071.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00072.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00073.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00074.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00075.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00077.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00078.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00079.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00080.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00081.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00083.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00085.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00086.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00089.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00090.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00091.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00092.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00093.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00094.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00096.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00098.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00099.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00100.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00101.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00102.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00103.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00104.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00107.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00108.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00109.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00110.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00111.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00112.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00113.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00114.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00115.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00116.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00118.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00119.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00120.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00121.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00122.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00123.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00124.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00125.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00126.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00127.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00128.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00129.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00130.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00131.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00132.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00133.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00134.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00135.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00136.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00137.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00138.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00139.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00140.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00141.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00143.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00144.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00145.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00146.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00147.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00148.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2018/11/esperos-xanth00149.jpg)