ΕΠΣ Φθιώτιδας: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου!

Νewsroom
Νewsroom 2 έτη ago
Updated 2020/01/29 at 2:20 ΜΜ
3 Min Read

Σας  γνωρίζουμε  τους αγώνες  που θα διεξαχθούν    για την 15η  αγωνιστική  του πρωταθλήματος  της Α Κατηγορίας « ΑΡΗΣ  ΔΑΡΡΑΣ» που διοργανώνει η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την αγωνιστική  περίοδο 2019-2020. 

ΣΑΒΒΑΤΟ                  01/02/2020 ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ                          15.00   

1/ ΓΗΠ.  ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ:ΑΡΗΣ  ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ

2/ ΓΗΠ.  ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΣΤΥΛΙΣ

3/ΓΗΠ.   ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ:ΑΝ/ΣΗ  ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

4/ΓΗΠ.   ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ :ΚΑΛΥΒΙΑ  – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

5/ΓΗΠ.   ΑΜΟΥΡΙΟΥ:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

6/ΓΗΠ.   ΛΑΡΥΜΝΑΣ:ΜΑΛΕΣΙΝΑ  08 – ΝΙΚΗ  ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

 

Σας  γνωρίζουμε  τους αγώνες  που θα διεξαχθούν    για την 13η  – 15η    αγωνιστική  του πρωταθλήματος  της Β Κατηγορίας που  διοργανώνει η Ε.Π.Σ.Φ. για  την αγωνιστική περίοδο 2019-2020. 

ΣΑΒΒΑΤΟ              01/02/2020             ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ                   15.00   

1/ΓΗΠ.    ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ:ΚΗΦΙΣΣΟΣ  – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  

2/ΓΗΠ.    ΤΡΑΓΑΝΑΣ:ΑΓΡΟΤΗΣ  ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ

3/ΓΗΠ.     ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ:ΘΥΕΛΛΑ  ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΟΜΒΡΟΣ

4/ΓΗΠ.    ΡΑΧΕΩΝ:Α.Ε.  ΕΧΙΝΑΙΩΝ – Α.Ε.Ν.  ΑΜΠΛΙΑΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ               02/02/2020           ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ                   15.00

1/ΓΗΠ.   ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ:ΚΑΛΑΠΟΔΙ  – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

2/ΓΗΠ.    ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ:ΑΣΤΗΡ  ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

3/ΓΗΠ.   ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ:ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ  – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 

4/ΓΗΠ.   ΚΟΜΝΗΝΑΣ:ΚΟΜΝΗΝΟΣ  – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ   

5/ΓΗΠ.   ΚΑΣΤΡΙΟΥ:ΔΟΞΑ  ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ

6/ΓΗΠ.   ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ:ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΤΣΟΥΚΑ 

7/ΓΗΠ.   ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΙΑΝΟΚΛΔΙ    

8/ΓΗΠ.   ΜΕΞΙΑΤΩΝ:ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  – ΑΝ/ΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

9/ΓΗΠ.   ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ:ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  – ΔΙΒΡΗ

10/ΓΗΠ.   ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ:ΗΡΑΚΛΕΙΑ  – ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

 

Σας  γνωρίζουμε  τους αγώνες  που θα διεξαχθούν  για τα πρωταθλήματα Κ-10, Κ-12, 

Κ-14 και  Γ Κατηγορίας  από αναβολή που  διοργανώνει η Ε.Π.Σ.Φ.  για την αγωνιστική περίοδο  2019 – 2020. 

ΣΑΒΒΑΤΟ         01/02/2020         

1/ΓΗΠ.   ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ:ΔΙΟΝΥΣΟΣ  – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ(Κ-10, Κ-12, Κ-14)  ΩΡΑ 10.00

2/ΓΗΠ.   ΦΡΑΝΤΖΗ:ΦΡΑΝΤΖΗ  – ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ (Κ-14)  ΩΡΑ 11.00  

ΚΥΡΙΑΚΗ         02/02/2020         

1/ΓΗΠ.   ΦΡΑΝΤΖΗ:ΦΡΑΝΤΖΗ  – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 (Κ-10,Κ-12,  Γ Κατ.) ΩΡΑ 10.30

2/ΓΗΠ.   ΜΑΚ/ΜΗΣ:ΑΝ/ΣΗ  ΔΥΤ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ(Κ-10,Κ-12, Γ Κατ)  ΩΡΑ 10.00

3/ΓΗΠ.   ΑΝΘΗΛΗΣ:Π.Α.Ο.  ΑΝΘΗΛΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ (Κ-12)  ΩΡΑ 11.00

Ακολουθήστε το  στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Λαμία, την Στερεά Ελλάδα και όχι μόνο, στο
   
Share this Article
Leave a comment

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Click to Hide Advanced Floating Content