Ο ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με την Κωνσταντίνα Κορομπίλια για το τμήμα ποδοσφαίρου γυναικών.
Η 30χρονη αθλήτρια που αγωνίζεται ως μεσοεπιθετικός, επέστρεψε στην Ελλάδα αφού αγωνίστηκε την προηγούμενη σεζόν στην LACATAMIA FC και θα συνεχίσει την επιτυχημένη καριέρα της στην ομάδα μας.
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/10/1-18-1024x1024.jpeg)
Έχει αγωνιστεί στην Αγία Παρασκευή, στην Ολυμπιάδα Υμηττού, στον Φωστήρα Καισαριανής και στις Αβαντίδες Χαλκίδας.
Με την προσθήκη αυτή η ομάδα μας ενισχύεται ακόμη περισσότερο στο χώρο του κέντρου με μια αθλήτρια με ποιότητα που θα βοηθήσει το υπάρχον ρόστερ, για να πετύχει τους στόχους που έχει θέσει η Διοίκηση για τη φετινή περίοδο.
Ντίνα καλώς ήρθες στην οικογένεια του ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964.
Εκ του Δ.Σ.