Με το θερμόμετρο να έχει κολλήσει κάτω από το μηδέν και το ύψος του χιονιού να φτάνει ήδη στο μισ΄πο μέτρο, τα Πουγκάκια στη Δυτική Φθιώτιδα, προσφέρουν μια μαγική εικόνα, θυμίζοντας σήμερα κάτι από… Άλπεις.
Οι εικόνες και τα βίντεο που μας μεταφέρουν ο Μάκης και η Γιάννα Κατσίνη, είναι κάτι παραπάνω από εντυπωσιακές και σίγουρα μας προκαλούν για εξορμήσεις στην ορεινή Δυτική Φθιώτιδα που συνδυάζει παραμυθένια ομορφιά με ζεστή φιλοξενία.
Δείτε εικόνες και βίντεο
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/01/248344820_835895357084544_6230429213667560152_n.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/01/316828923_1092874804719930_2990828190363135885_n-1024x713.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/01/247630282_835893997084680_4304284805351466897_n.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/01/316127461_1082805299060214_8125132420837004188_n.jpg)