H αλήθεια είναι πως μας στείλατε αρκετούς πανέμορφους… χιονάνθρωπους και τους αναρτήσαμε σε αυτό το ξεχωριστό θεματάκι που κάναμε το απόγευμα. Όπως και να το κάνουμε όμως ο χιονάνθρωπος του αναγνώστη μας του Κωνσταντίνου από τα Γαλανέϊκά Λαμίας κάνει την διαφορά.
Ένα πραγματικό γλυπτό από χιόνι!
Συγχαρητήρια Κωνσταντίνε…
Contents
H αλήθεια είναι πως μας στείλατε αρκετούς πανέμορφους… χιονάνθρωπους και τους αναρτήσαμε σε αυτό το ξεχωριστό θεματάκι που κάναμε το απόγευμα. Όπως και να το κάνουμε όμως ο χιονάνθρωπος του αναγνώστη μας του Κωνσταντίνου από τα Γαλανέϊκά Λαμίας κάνει την διαφορά.Ένα πραγματικό γλυπτό από χιόνι!Συγχαρητήρια Κωνσταντίνε…