Αρκετό κόσμο προσέλκυσε ο επαναληπτικός ημιτελικός κυπέλλου ανάμεσα σε ΠΑΣ Λαμία και Παναθηναϊκό το απόγευμα της Τετάρτης. Ανάμεσα στους 4.000 περίπου χιλιάδες φιλάθλους των δύο ομάδων βρέθηκαν και ο δήμαρχος Λαμιέων Θύμιος Καραϊσκός με τον Περιφερειάρχη Στερεάς Φάνη Σπανό που είδαν το παιχνίδι δίπλα-δίπλα. Όπως διακρίναμε στα πηγαδάκια του ημιχρόνου στην συζήτηση συμμετείχε και ο περιφερειακός σύμβουλος Μάνος Γέμελος.
Τώρα ποιος έκανε την ανάλυση του ματς σε ποιον αυτό το αφήνουμε σε εσάς… ευκολάκι είναι.
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/04/σπανοσ-γεμελος.jpg)
Για να τιμήσουν & βοηθήσουν την Ομάδα πήγαν στο ΔΑΚ η γιατί ειναι Παναθηναϊκοί?