Φουλ αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ υπάρχει αυτό το σαββατοκύριακο με την Α κατηγορία να συγκεντρώνει όλα τα βλέμματα και τις δύο Φθιωτικές ομάδες να αγωνίζονται εκτός έδρας.
Αναλυτικά:
ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
Α’ ΕΣΚΑΣΕ
14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ
15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
17:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
18:30 Κλειστό Λίμνης Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΧΒΑ
Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΚΥΝΟΣ
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ
18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
16:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
16:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΩΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ
18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
19:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΣΤΥΡΑ
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ
17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΔΡΟΣΙΑ
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
13:30 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ
11:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
13:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό ΧΒΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
12:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.
ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΦΑΣΗ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
15:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΣΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
12:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΟΥΤΑ
20:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ