Στη Λαμία θα «ριζώσει» ο Γιώργος Σαραμαντάς, καθώς ο 32χρονος αριστερός μπακ ανανέωσε το συμβόλαιό του με την ομάδα.
Παρότι προς στιγμήν η παραμονή του στην ομάδα έδειχνε να βρίσκεται στο «αέρα», τελικά βρέθηκε η «χρυσή τομή» και μεταξύ των εμπλεκόμενων πλευρών υπήρξε πλήρης ταύτιση απόψεων και συμφωνία.
Ετσι ο Σαραμαντάς που εντάχθηκε ήδη στην προετοιμασία της Λαμίας, θα συνεχίσει για 5η σερί σεζόν στο club.
Η ανακοίνωση
Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τον 32χρονο (29.01.1992) αριστερό μπακ, Γιώργο Σαραμαντά, ο οποίος ενσωματώθηκε στην ομάδα μας, από τον Πανιώνιο, τον Αύγουστο του 2020, καταγράφοντας συνολικά αυτά τα 4 χρόνια, 66 συμμετοχές.
Η οικογένεια της Λαμίας του εύχεται να έχει υγεία και πολλές επιτυχίες για τη νέα αγωνιστική περίοδο!
![DSFS](https://www.gazzetta.gr/sites/default/files/inline-images/2021-07/sar%20%281%29.jpg)