Η Ιερά Μητρόπολη Φθιώτιδας σε συνδιοργάνωση με το 1ο Γενικό Λύκειο Λαμίας, πραγματοποιούν σεμινάριο επαγγελματικού προσανατολισμού, με θέμα “Πάμε Πανεπιστήμιο”.
Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 3 Μαρτίου 2024, στις 18:00, στο Αμφιθέατρο του Πνευματικού-Διοικητικού Κέντρου της Ιεράς Μητροπόλεως Φθιώτιδος.
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/02/1-111.jpg)
Σύμφωνα με τον υπεύθυνο εκπαιδευτικών θεμάτων της Ιεράς Μητρόπολης, Ανδρέα Ιωακείμ, απευθύνεται σε μαθητές Λυκείου και στους γονείς μαθητών που επιθυμούν περαιτέρω ενημέρωση για τον επαγγελματικό προσανατολισμό.
Δείτε το video: