Π.Κατσώνης: 7/11 χθες, πάμε για άλλα με 11 νέες προτάσεις για απόψε…

Καλησπέρα σε ολους. Πέρασε το μονό, πέρασε η τριαδούλα, χάσαμε την ρουφιάνα την Βαλένθια στην δυάδα και βγάλαμε και μια δυαδούλα στο συστηματάκι χθες. Σύνολο 7/11, δεν θα το έλεγα άσχημο. Πάμε στα σημερινά ματσάκια όπου θα συνεχίσουμε και πάλι με 11 προτάσεις.

Καταρχήν στο μονό αποδεκτό.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΠΟΔΕΚΤΟ

683.ΤΟΥΛΟΥΖ – ΜΑΡΣΕΪΓ G/G K’ oVER 2.5

Έμεινε για πέμπτο ματς στο πρωτάθλημα χωρίς νίκη η Τουλούζ (1-3-2, 3/6 over 2,5, 5/6 GG), πάντως η εμφάνιση της στο τελευταίο στην έδρα της Μπορντό ήταν ενθαρρυντική και έχασε το τρίποντο στις λεπτομέρειες εξαιτίας ενός γκολ στις καθυστερήσεις. Στο γήπεδό της είναι παραδοσιακά καλύτερη από ότι εκτός, φέτος μετράει 1-2-0 με 3/3 GG και 2/3 over 2,5. Η Μαρσέιγ έμεινε στο 1-1 στο ντέρμπι απέναντι στη Λυών, μάλλον ευχαριστημένη θα πρέπει να είναι από το αποτέλεσμα καθώς έπαιζε με παίχτη λιγότερο και ήταν υποδεέστερη της αντιπάλου στο μεγαλύτερο διάστημα του παιχνιδιού. Μακριά από το γήπεδό της έχει 2/2 ήττες (από Ρεμς και Γκινγκάμπ) χωρίς μάλιστα να σκοράρει για αυτό και δεν βρίσκουμε αξία στις αποδόσεις του διπλού-φαβορί. Η παραγωγικότητα και των δύο είναι σε καλά επίπεδα. Πιθανολογώ ότι θα δούμε γκολ εκατέρωθεν και το οβεράκι θα περάσει σχετικά εύκολα. Για τους πιο διστακτικούς παίξτε το γκολ/γκολ αν νομίζετε ότι θα κολλήσει στο 1-1.