Π.Κατσώνης: 11 προτάσεις που θα μας ξαναστείλουν για είσπραξη…

Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Το μονό της Γρανάδα με την Έιμπαρ το υποτιθέμενο μεγαλύτερο άντερ του δελτίου πήγε… βόλτα. Μας πλήρωσε η δυαδούλα της Κονκόρντια με το 2-3 γκολ στο Αγρίνιο ενώ πήραμε πίσω και τα λεφτά μας από το σύστημα. Εν κατακλείδι στην σούμα βγήκαμε συν και συνεχίζουμε με τα σημερινά. Για να δούμε τι έχω.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΠΟΔΕΚΤΟ
101. ΜΑΛΜΕ – ΣΕΛΤΙΚ OVER 2.5
Το γκολ της Μάλμε στις καθυστερήσεις (3-2 τελικό) έδωσε νέα διάσταση και μεγαλύτερο ενδιαφέρον στη ρεβάνς της Σουηδίας. Η Σέλτικ έχασε μεγάλη ευκαιρία να καθαρίσει την πρόκριση από το πρώτο ματς αφού κέρδισε με 2-0 από το 10λεπτο. Η Μάλμε είναι δυνατή μπροστά στον κόσμο της, στον προηγούμενο γύρο άλλωστε απέκλεισε την Σάλτσμπουργκ ενώ είχε χάσει με 2-0 στην Αυστρία. Πιθανότατα θα δούμε και πάλι ένα παιχνίδι με γκολ με τις αμυντικές γραμμές των δύο ομάδων να πάσχουν ιδιαιτέρως. Η γηπεδούχος δίνει ρυθμό στα παιχνίδια της στο πρώτο ημίωρο αν εκεί έχουμε γκολ το ματς θα γίνει ροντέο. Πάμε με το οβεράκι στο 1.60 του ΟΠΑΠ και υψηλότερα διαδικτυακώς.

ΔΥΑΔΑ
ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ-ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ 1 (Ποιότητα και εμπειρία οδηγούν στον άσο. Τρία έβαλε στην Φενέρ εντός η Σαχτάρ στην συμπαθέσταση αλλά πιο αδύναμη Ραπίντ θα κολλήσει. 0-1 υπέρ της Σαχτάρ το πρώτο ματς).
199. ΦΟΥΛΑΜ – ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ. GOAL/GOAL
(Μια μέτρια ομάδα της Τσάμπιονσιπ (0-2-2 στο πρωτάθλημα η Φούλαμ, 4/4 GG) υποδέχεται ένα από τα φαβορί για την άνοδο από τη Λιγκ 1. Η Σέφιλντ έχει τέσσερις σερί νίκες μετά το στραπάτσο της πρεμιέρας κόντρα στη Τζίλιγχαμ -4-0. Γκολ και από τις δύο θα έχουμε εδώ).