Όπως αναμενόταν και έχει πράξει όλες τς φορές φέτος η διοργανώτρια αρχή του ποδοσφαίρου στο νομό Φθιώτιδας, προχώρησε σε αλλαγή ώρας στους αγώνες της Κυριακής για να μην διεξαχθούν την ώρα που παίζει η Λαμία.
Έτσι ερασιτέχνες ποδοσφαιριστές, παράγοντες, διαιτητές και φίλαθλοι του Φθιωτικού ποδοσφαίρου θα έχουν την δυνατότητα να πάνε στο γήπεδο και να παρακολουθήσουν τους κυανόλευκους στην προσπάθεια που κάνουν για παραμονή στην κατηγορία.
Όπως ανακοινώνει η ΕΠΣΦ: “Σας γνωρίζουμε ότι με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ.Φ. όλοι οι αγώνες του Πρωταθλήματος της Β! Κατηγορίας που είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν την Κυριακή 04/02/2018 θα έχουν ώρα έναρξης 14.00, λόγω του αγώνα της 04/02/2018 ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ”.