Ο Μουσικός Όμιλος Στυλίδας σας προσκαλεί στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας, το Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 2023 στις 20:00, στον Καραβόμυλο στην ταβέρνα του Γιάννη Γκλαντζούνη.
15€ πλήρες γεύμα, ποτά, ζωντανή μουσική και πολύ κέφι!
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/01/1-43.jpg)
Ο Μουσικός Όμιλος Στυλίδας σας προσκαλεί στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας, το Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 2023 στις 20:00, στον Καραβόμυλο στην ταβέρνα του Γιάννη Γκλαντζούνη.
15€ πλήρες γεύμα, ποτά, ζωντανή μουσική και πολύ κέφι!
Sign in to your account