Ο Γκάρι Ροντρίγκες ολοκλήρωσε και τις ιατρικές εξετάσεις και πλέον μπορεί να θεωρείται παίκτης της Γαλατάσαραϊ.
Ο μέχρι τώρα άσος του ΠΑΟΚ, μάλιστα, φόρεσε τη φανέλα της νέας του ομάδας και το πιο πλατύ του χαμόγελο και πόζαρε μπροστά στο φακό δείχνοντας ικανοποιημένος από τη συγκεκριμένη εξέλιξη.
Contents
Ο Γκάρι Ροντρίγκες ολοκλήρωσε και τις ιατρικές εξετάσεις και πλέον μπορεί να θεωρείται παίκτης της Γαλατάσαραϊ.
Ο μέχρι τώρα άσος του ΠΑΟΚ, μάλιστα, φόρεσε τη φανέλα της νέας του ομάδας και το πιο πλατύ του χαμόγελο και πόζαρε μπροστά στο φακό δείχνοντας ικανοποιημένος από τη συγκεκριμένη εξέλιξη.sportfm.gr