Μάικλ Τζόρνταν, Τσαρλς Μπάρκλεϊ, Σκότι Πίπεν, Στεφ Κάρι και τώρα ο Γιάννης Αντετοκούνμπο. Ο «Greek freak» συνεχίζει την… παράδοση που θέλει τους «αστέρες» του ΝΒΑ να περνούν στιγμές χαλάρωσης στα γήπεδα του γκολφ.
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο άφησε για λίγο τα παρκέ και μας έδειξε τις ικανότητές του και στο γκολφ. Όπως φαίνεται και από το video που πόσταρε, ο ηγέτης των Μιλγουόκι Μπακς στάθηκε εύστοχος στην τελική του προσπάθεια και το πανηγύρισε, μαζί με όλους όσους ήταν δίπλα του.
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο το… καταχάρηκε, πανηγύρισε με τη γροθιά υψωμένη στον αέρα και φωτογραφήθηκε δίπλα από το σημαιάκι που ήταν στην τρύπα με την επιτυχημένη του βολή.
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot-1.png)
newsit.gr