Ο Διαμαντόπουλος από την Αρκαδία σφυρίζει την Τετάρτη το ΠΑΣ Λαμία-Ηρακλής

Lamianow.gr
Lamianow.gr 7 έτη ago
Updated 2015/03/16 at 6:40 ΜΜ
2 Min Read
Την Τετάρτη 18/03/2015 ο ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ υποδέχεται στο ΔΑΚ στις 18:00 τον Ηρακλή στο ντέρμπι της 23ης αγωνιστικής της Football League ΟΠΑΠ 2014-2015. Διαιτητής της αναμέτρησης ο Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος  του Συνδέσμου Αρκαδίας με βοηθούς τουςΚωνσταντίνο Καλαμπόκη του Συνδέσμου Αιτ/νίας και Παναγιώτη Μεσσήνη του Συνδέσμου Αχαΐας. 4ος ο Χρυσοβαλάντης Βρακας του Συνδέσμου Εύβοιας.
18/03/15 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΕ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) 
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ) ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΧΑΪΑΣ)
4ος ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΕΥΒΟΙΑΣ)

 

OI ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΜΒΟΛΙΜΗΣ ΣΕ ΒΟΡΡΑ ΚΑΙ ΝΟΤΟ

1ος όμιλος

Τετάρτη 18 Μαρτίου

Αχαρναϊκός – Α.Ο. Χανιά (15:00, Δημ. Στάδιο Αχαρνών)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Σγαντζός, Ζησιμόπουλος (Πειραιά)
4ος: Παπαγεωργίου (Αθηνών)

Καλλιθέα – Ερμιονίδα (15:00, Δημ. Γυμναστήριο «Σπ. Γιαλαμπίδης»)
Διαιτητής: Σωσώνης (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Δουδούμης (Φθιώτιδας), Κουράκης (Ηρακλείου)
4ος: Φώτης (Εύβοιας)

Άλιμος – Επισκοπή (15:00, Δημ. Στάδιο Αγίου Δημητρίου)
Διαιτητής: Κουλούδης (Λέσβου)
Βοηθοί: Πρέντζας (Δυτ. Αττικής), Μπαλιάκα (Λέσβου)
4ος: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος (16:00 OTE TV, Παμπελοποννησιακό Σταδιο)
Διαιτητής: Σφακιανάκης (Αθηνων)
Βοηθοί: Ντάλλας, Κουτσογιάννος (Αθηνών)
4ος: Ευαγγελου (Αθηνών)

Πέμπτη 19 Μαρτίου

Ηρακλής Ψαχνών – ΑΕΚ (18:00 OTE TV, Δημ. Στάδιο Ψαχνών)
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Πετρόπουλος (Θεσσαλίας), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)
4ος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

Πανηλειακός – Φωστήρας ματ.

Ρεπό: Απόλλων

2ος όμιλος

Τετάρτη 18 Μαρτίου

Αιγινιακός – Τύρναβος (15:00, Δημ. Αιγινίου)
Διαιτητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κατσικογιάννης, Νατσιόπουλος (Μακεδονίας)
4ος: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Απόλλων 1926 – Ζάκυνθος (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Λ. Τίκας (Θεσπρωτίας), Σάββας (Σερρών)
4ος: Φωτιάδης (Σερρών)

Φωκικός – Πιερικός (15:00, Δημ. Στάδιο Άμφισσας)
Διαιτητής: Μπλούνας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Πυλαρινός (Ζακύνθου), Μεϊντανάς (Αχαΐας)
4ος: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)

ΑΕΛ – Εθνικός Σερρών (15:00, Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Ρούσσος – Μπεκερτζής (Πρέβεζας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Διπλάρης (Καρδίτσας)
4ος: Τ. Τίκας (Καρδίτσας)

Λαμία – Ηρακλής (18:00 OTE TV, ΔΑΚ Λαμίας)
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Μεσσήνης (Αχαΐας)
4ος: Βρακάς (Εύβοιας)

Πέμπτη 19 Μαρτίου

Αγροτικός Αστ. – Αν. Καρδίτσας (15:00 OTE TV, Γήπεδο Ευόσμου)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Εμπλιούκ (Ξάνθης), Βασιλόπουλος (Έβρου)
4ος: Κιοτζένης (Ξάνθης)

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

Ακολουθήστε το  στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Λαμία, την Στερεά Ελλάδα και όχι μόνο, στο
   
Share this Article
Posted by Lamianow.gr
Follow:
Η ανεξάρτητη ηλεκτρονική εφημερίδα ενημέρωσης της Λαμίας και της Στερεάς Ελλάδας. Γιατί η ενημέρωση χρειάζεται άποψη.
Click to Hide Advanced Floating Content