Νίκη με 3-0 για την Αγία Παρασκευή επί της Ηράκλειας που έμεινε χωρίς προπονητή. Στο 40΄ με απευθείας φάουλ ο Αναγνωστόπουλος άνοιξε το σκορ ενώ με τον ίδιο τρόπο διπλασίασε τα τέρματα των γηπεδούχων στο 54΄ ο Καρκάνης. Στο 56΄ έπειτα από κόρνερ με κεφαλιά ο Καραγιάννης διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.
![39](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/39-19.jpg)
Διαιτητής: Καταραχιάς
Βοηθοί: Καρανικόλας-Κολοβός
ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: (Ανδρέας Επίσκοπος) Κολντρέου, Κραβαρίτης Φ, Καρκάνης, Βαρσάμης(77΄ Μπουμπουρής), Σταθαράς, Επίσκοπος, Ζήσιμος(89΄ Πριφτι), Καραγεώργος, Καραγιάννης, Αναγνωστόπουλος(57΄ Καπούλας), Μαγκλάρας.
ΗΡΑΚΛΕΙΑ: Σαξώνης, Κατσακιώρης, Σαχόλι(62΄ Μήτσου), Κόντος, Γιαννακάκος, Χαλεπλής, Μυλωθρός(62΄ Μαυράδας), Τσούπρας Α(70΄ Σκαρής), Γρίβας, Καραγιάννης, Τσούπρας Γ.
![1](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/1-48.jpg)
![2](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/2-45.jpg)
![3](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/3-43.jpg)
![4](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/4-43.jpg)
![5](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/5-39.jpg)
![6](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/6-36.jpg)
![7](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/7-34.jpg)
![8](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/8-33.jpg)
![9](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/9-33.jpg)
![10](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/10-34.jpg)
![11](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/11-34.jpg)
![12](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/12-33.jpg)
![13](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/13-32.jpg)
![14](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/14-31.jpg)
![15](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/15-27.jpg)
![16](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/16-27.jpg)
![17](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/17-28.jpg)
![18](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/18-27.jpg)
![19](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/19-26.jpg)
![20](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/20-26.jpg)
![21](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/21-27.jpg)
![22](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/22-27.jpg)
![23](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/23-27.jpg)
![24](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/24-27.jpg)
![25](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/25-26.jpg)
![26](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/26-25.jpg)
![27](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/27-26.jpg)
![28](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/28-26.jpg)
![29](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/29-24.jpg)
![30](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/30-24.jpg)
![31](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/31-25.jpg)
![32](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/32-25.jpg)
![33](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/33-25.jpg)
![34](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/34-25.jpg)
![35](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/35-24.jpg)
![36](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/36-23.jpg)
![37](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/37-22.jpg)
![38](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/38-21.jpg)
![39](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/39-19.jpg)
![40](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/40-18.jpg)
![41](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/41-18.jpg)
![42](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/42-18.jpg)
![43](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/43-16.jpg)
![44](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/44-13.jpg)
![45](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/45-11.jpg)
![46](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/46-11.jpg)
![47](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/47-10.jpg)
![48](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/48-10.jpg)
![49](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/49-8.jpg)
![50](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/50-9.jpg)
![51](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/51-8.jpg)
![52](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/52-8.jpg)
![53](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/53-8.jpg)
![54](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/54-7.jpg)
![55](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/55-6.jpg)
![56](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/56-6.jpg)
![57](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/57-6.jpg)
![58](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/58-4.jpg)
![59](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/59-4.jpg)
![60](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/60-4.jpg)
![61](http://lamianow.gr/wp-content/uploads/2016/11/61-4.jpg)