Αγωνιστική δράση υπάρχει αυτό το τριήμερο σε όλες τις βαθμίδες του τοπικού μπάσκετ με το ενδιαφέρον βέβαια να κορυφώνεται στην Α κατηγορία της ΕΣΚΑΣΕ.
Στο πρόγραμμα ξεχωρίζει το Φθιωτικό ντέρμπι Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα το απόγευμα (18.00) του Σαββάτου…
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
20:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
Α’ ΕΣΚΑΣΕ
15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ
18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ
18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
18:30 Κλειστό Καθενών ΕΡΕΤΡΙΑ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ
18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
14:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ
19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ
16:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΣΥΛΛΑΣ
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
12:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ
13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
11:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
20:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ
17:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
16:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
14:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
12:30 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΣΥΛΛΑΣ
16:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ
14:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΧΒΑ
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
20:15 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ
16:15 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ