Ένα… φρεσκάρισμα στις διαβάσεις -στο κέντρο και όχι μόνο-, της πόλης ξεκίνησαν οι υπάλληλοι του Δήμου Λαμιέων. Έρχεται Πάσχα και ο καλωπισμός της πόλης βρίσκεται στο προσκήνιο…
Δείτε τις σχετικές φωτογραφίες
Ένα… φρεσκάρισμα στις διαβάσεις -στο κέντρο και όχι μόνο-, της πόλης ξεκίνησαν οι υπάλληλοι του Δήμου Λαμιέων. Έρχεται Πάσχα και ο καλωπισμός της πόλης βρίσκεται στο προσκήνιο…
Δείτε τις σχετικές φωτογραφίες
Sign in to your account
Πολύ καλά έπραξε η τεχνική υπηρεσία, σε όλη την πόλη χρειάζεται παρέμβαση! Το θέμα ειναι ότι εδώ & χρόνια, ενώ πρέπει οι διαγραμμίσεις να *αυτοφωτίζονται * την νύκτα, με την προσθήκη στο ειδικό χρώμα, των ειδικών γυάλινων σφαιριδίων , αυτό δεν συμβαίνει…οπότε μισές δουλειές, όπως λέει ο ΛΑΟΣ.