Με κάθε λαμπρότητα και επισημότητα γιόρτασε την 25η Μαρτίου η πόλη της Λαμίας το πρωί της Παρασκευής. Πλήθος κόσμου, μιας και τα καιρικά φαινόμενα ευνόησαν, βρέθηκε στο κέντρο της πόλης προκειμένου να παρακολουθήσει την μαθητική και στρατιωτική παρέλαση που στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία…
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_261-1.jpg)
Στη συνέχεια τελέσθηκε επιμνημόσυνη δέηση στο κενοτάφιο του εθνομάρτυρα Αθανασίου Διάκου στην οδό Καλύβα – Μπακογιάννη, όπου ο ιερός κλήρος και οι Αρχές του τόπου, μετέβησαν με επίσημη πομπή ενώ πριν την στρατιωτική και μαθητική παρέλαση πραγματοποιήθηκε κατάθεση στεφάνων στο άγαλμα του Αθανασίου Διάκου στη ομώνυμη πλατεία.
Στεφάνια στον ανδριάντα του ήρωα του 1821 κατέθεσαν ο Εκπρόσωπος της Κυβέρνησης, Υπουργός Οικονομικών και Βουλευτής Φθιώτιδας Χρήστος Σταϊκούρας, ο Εκπρόσωπος της Βουλής των Ελλήνων, βουλευτής Φθιώτιδας Θέμης Χειμάρας, ο Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας, Φάνης Σπανός, ο Δήμαρχος Λαμιέων Ευθύμιος Καραΐσκος, ο Ανώτερος Διοικητής Φρουράς καθώς και Εκπροσώποι της Αστυνομίας της, Πυροσβεστικής και του Λιμενικού, εκπρόσωποι Κοινοβουλευτικών Κομμάτων, Απόστρατων Αξιωματικών κι άλλων φορέων.
Δείτε εκατοντάδες φωτογραφίες από τον φακό του lamianow.gr
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_3.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_4.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_5.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_6.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_7.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_9.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_10.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_11.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_12.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_13.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_15.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_16.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_17.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_18.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_19.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_20.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_21.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_23.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_24.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_25.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_26.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_27.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_28.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_29.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_30.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_31.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_32.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_33.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_34.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_35.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_36.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_37.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_38.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_40.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_41.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_42.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_44.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_45.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_46.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_47.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_48.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_50.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_51.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_54.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_55.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_56.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_57.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_58.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_59.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_64.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_65.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_66.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_68.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_69.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_75.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_76.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_77.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_78.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_79.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_80.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_81.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_82.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_83.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_84.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_85.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_86.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_87.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_88.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_90.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_91.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_92.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_93.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_94.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_95.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_96.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_97.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_98.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_99.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_100.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_101.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_102.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_103.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_104.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_105.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_106.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_107.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_108.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_109.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_110.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_111.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_112.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_113.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_114.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_115.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_116.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_117.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_118.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_119.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_120.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_121.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_122.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_123.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_124.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_125.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_126.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_127.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_128.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_129.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_130.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_131.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_132.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_133.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_134.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_135.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_136.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_137.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_138.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_139.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_140.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_141.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_142.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_143.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_144.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_145.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_146.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_147.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_148.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_149.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_150.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_151.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_152.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_153.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_154.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_155.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_156.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_157.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_158.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_159.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_160.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_161.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_162.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_163.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_164.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_165.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_167.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_169.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_171.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_172.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_173.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_174.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_175.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_176.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_177.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_178.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_179.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_182.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_183.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_184.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_185.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_187.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_188.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_189.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_190.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_191.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_192.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_193.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_194.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_195.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_196.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_197.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_198.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_199.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_200.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_201.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_202.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_203.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_204.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_205.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_206.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_207.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_209.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_210.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_211.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_212.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_213.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_214.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_215.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_216.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_217.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_218.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_219.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_220.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_221.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_222.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_223.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_224.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_225.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_226.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_227.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_228.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_229.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_230.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_231.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/03/lamia-parelasi-25-martiou_232.jpg)