Στη Νέα Φιλαδέλφεια εντοπίστηκε σώα η 33χρονη Ειρήνη Μήττα, για την οποία είχε σταλεί σήμα εξαφάνισης από την Κυψέλη το μεσημέρι της Πέμπτης.
Σύμφωνα με το «Χαμόγελο του Παιδιού», η 33χρονη βρέθηκε χάρις στην κινητοποίηση ευαισθητοποιημένου πολίτη που ενημέρωσε τις αρμόδιες Αστυνομικές Αρχές.
«Για άλλη μια φορά η κινητοποίηση και η συμμετοχή των πολιτών αποδείχθηκε καίρια στον άμεσο εντοπισμό ενός συνανθρώπου μας που βρισκόταν σε κίνδυνο», καταλήγει η ανακοίνωση του «Χαμόγελου του Παιδιού».
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/04/Screenshot-2024-04-06T210452.495.png)