Εκδήλωση για την κοπή της βασιλόπιτας του ΠΑΣ Λαμία για το έτος 2018 θα γίνει μεθαύριο Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου και ώρα 19:00 στο ξενοδοχείο «ΣΑΜΑΡΑΣ».
Ο Ερασιτέχνης ΠΑΣ Λαμία περιμένει τους φίλους του συλλόγου -και τα μέλη-να δώσουν το «παρών» στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας.
Όπως αναφέρει σε ανακοίνωσή του το Διοικητικό Συμβούλιο του Π.Α.Σ. ΛΑΜΙΑ 1964 “Το Διοικητικό Συμβούλιο του Π.Α.Σ. ΛΑΜΙΑ 1964, ανακοινώνει την πραγματοποίηση εκδήλωσης για την κοπή της βασιλόπιτας του συλλόγου για το έτος 2018, που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου και ώρα 19:00 στο ξενοδοχείο «ΣΑΜΑΡΑΣ» (πλ. Διάκου)”.