Από τις νεοσύστατες ομάδες με τον κόσμο στο πλευρό της είναι αυτή του Άρη Αμφίκλειας που τα τελευταία χρόνια έχει κάνει …άλματα ανόδου σε όλα τα επίπεδα!
Αύριο παίζει εντός έδρας με το Σύλλα και καλεί τον κόσμο να πάει στο κλειστό γυμναστήριο: “Σας περιμένουμε όλους αύριο(Σάββατο 20/1)στις 15:00 στο κλειστό γυμναστήριο της Αμφίκλειας, στο πρώτο παιχνίδι του β γύρου σε ενα πολύ σημαντικό παιχνίδι για την ομάδα μας”, αναφέρει η ανακοίνωση!