Ο καιρός που έφερε έντονη βροχή όλη την Κυριακή η οποία συνεχίζεται ως και αυτή την ώρα προκάλεσε πολλά προβλήματα στον νομό Ιωαννίνων. Δεν είναι μόνο ο παραλίμνιος που πλημμύρισε, σε πολλά σημεία έπεσαν δέντρα και βράχια.
newsit.gr
Η λίμνη… βγήκε στη στεριά στα Ιωάννινα. Η βροχόπτωση των τελευταίων ωρών πλημμύρισε τον παραλίμνιο.
Ο καιρός που έφερε έντονη βροχή όλη την Κυριακή η οποία συνεχίζεται ως και αυτή την ώρα προκάλεσε πολλά προβλήματα στον νομό Ιωαννίνων. Δεν είναι μόνο ο παραλίμνιος που πλημμύρισε, σε πολλά σημεία έπεσαν δέντρα και βράχια.
newsit.gr
Sign in to your account