Ο Υπουργός Υποδομών και Μεταφορών και Βουλευτής Φθιώτιδας, Χρήστος Σταϊκούρας, θα επισκεφθεί, αύριο, Δευτέρα 29 Ιανουαρίου, εργοτάξια του υπό κατασκευή Αυτοκινητόδρομου Κεντρικής Ελλάδος (Ε65). Η επίσκεψη θα πραγματοποιηθεί αρχικά την 9:00 ώρα στο εργοτάξιο του Νομού Φθιώτιδας (βλ. google maps εδώ) και εν συνεχεία την 11:00 ώρα στο εργοτάξιο του Νομού Τρικάλων (βλ. google maps εδώ).
Επιθεωρεί τα έργα στον Ε65 το πρωί της Δευτέρας ο Χρήστος Σταϊκούρας
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/01/episkepsi-staikouras-e65.jpg)