Μια ακόμη κίνηση στο πλαίσιο της ενίσχυσης του για την συμμετοχή του στην Α’ Φθιώτιδας πραγματοποίησε ο Αστέρας Αγίου Σεραφείμ. Η λοκρική ομάδα του Κώστα Ζαχαρόπουλου απέκτησε τον τερματοφύλακα Χρήστο Σαλέπη από την Ακαδήμια Σερπάνου.
Μια ακόμη κίνηση στο πλαίσιο της ενίσχυσης του για την συμμετοχή του στην Α’ Φθιώτιδας πραγματοποίησε ο Αστέρας Αγίου Σεραφείμ. Η λοκρική ομάδα του Κώστα Ζαχαρόπουλου απέκτησε τον τερματοφύλακα Χρήστο Σαλέπη από την Ακαδήμια Σερπάνου.
Sign in to your account