Δύο ακόμη ποδοσφαιριστές πρόσθεσε στο ρόστερ του ο ΑΟ Στυλίδα. Αρχικά επιστρέφει ο 23χρονος ταλαντούχος επιθετικός Γιώργος Καραντάθας με εμπειρία από Γ και Δ εθνική αλλά αποκτήθηκε και ο Άγγελος Φλέσσας.
Ο πρώτος εκτός της Στυλίδας στο παρελθόν σε νεαρή ηλικία (15 ετών) έπαιξε στον ΠΑΣ Λαμία και στη συνέχεια στον ΑΟ Γλυφάδα, ενώ είναι και από τη Στυλίδα, ενώ ο δεύτερος ανήκει μέχρι πρότινος στον Οπούντιο Μαρτίνου, είναι 17 ετών και αγωνίζεται ως δεξιός μπακ, έχοντας περάσει από Ατρόμητου Αμουρίου και την Ομάδα Νέων του ΠΑΣ Λαμία.