H κάμερα του onlarissa.gr βρέθηκε λίγο πριν την αυριανή πρεμιέρα στο φετινό Πάρκο των Ευχών στο Αλκαζάρ και σας μεταφέρει μαγευτικές εικόνες με ένα βίντεο – αφιέρωμα, με… “ξεναγό” τον αντιδήμαρχο Λαρισαίων Παναγιώτη Νταή.
H κάμερα του onlarissa.gr βρέθηκε λίγο πριν την αυριανή πρεμιέρα στο φετινό Πάρκο των Ευχών στο Αλκαζάρ και σας μεταφέρει μαγευτικές εικόνες με ένα βίντεο – αφιέρωμα, με… “ξεναγό” τον αντιδήμαρχο Λαρισαίων Παναγιώτη Νταή.
Sign in to your account