Το Σάββατο 30 Μαϊου ο Εξωραιστικός και Εκπολιστικός Σύλλογος Οικιστών Παλίρροιας Αταλάντης σε συνεργασία με τον Δήμο Λοκρών θα προβούν σε καθαρισμό της παραλίας Παλίρροιας.
Αταλάντη: Το Σάββατο 30 Μαϊου καθαρίζουμε την παραλία Παλίρροιας…
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2020/05/παραλια.jpg)
Το Σάββατο 30 Μαϊου ο Εξωραιστικός και Εκπολιστικός Σύλλογος Οικιστών Παλίρροιας Αταλάντης σε συνεργασία με τον Δήμο Λοκρών θα προβούν σε καθαρισμό της παραλίας Παλίρροιας.
Sign in to your account