Σε πολύ θερμό κλίμα, πραγματοποιήθηκε η συνάντηση του του Αναπληρωτή Υπουργού Εθνικής Οικονομίας & Οικονομικών κ. Νίκου Παπαθανάση με τον Δήμαρχο Δήμου Καμένων Βούρλων κ. Ηλία Κυρμανίδη.
Η επίσκεψη του Αναπληρωτή Υπουργού Εθνικής Οικονομίας & Οικονομικών κ. Νίκου Παπαθανάση στο Δήμο Καμένων Βούρλων, έγινε την Δευτέρα 20 Μαΐου 2024.
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000060599-1024x683.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000060600-1024x683.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000060602-1024x683.jpg)
Ο Αναπληρωτής Υπουργός Εθνικής Οικονομίας & Οικονομικών κ. Νίκος Παπαθανάσης αφιερώνοντας αρκετή ώρα από το πρόγραμμα του, συζήτησε θέματα της αρμοδιότητάς του που απασχολούν το Δήμο Καμένων Βούρλων, αλλά και την ευρύτερη περιοχή.
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000060596-1024x683.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000060601-1024x683.jpg)
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000060597-1024x683.jpg)
παπάδες δεν κάλεσε;