Μια όμορφη βραδιά θα έχουν την δυνατότητα να περάσουν μικροί και μεγάλοι που θα βρεθούν στην Πλατεία Νεοχωρίου Δομοκού το -αύριο- Σάββατο 5 Αυγούστου στις 21.00.
Οι “τρελοφατσούλες” έρχονται για να σας διασκεδάσουν σε μια διοργάνωση του της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδος, του ΟΠΑΣΤΕ και του Εξωραιστικού Συλλόγου Απανταχού Νεοχωριτών Δομοκού οι Άγιοι Αναργύροι.
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/08/parastasi-704x1024.jpg)
Στην εκδήλωση τα παιδιά θα πάρουν μπαλλόνια και διάφορα αναμνηστικά δώρα με τα οποία θα συμμετάσχουν στην παράσταση όπου το βλέμμα θα κλέψουν η παράσταση του ταχυδακτυλουργού – κλόουν!
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/08/39190034_1814229115351166_5587698434292318208_n-1024x576.jpg)