Την απόγευμα της Πέμπτης 20 20 Ιουλίου στις 19.00, στο συνεδριακό κέντρο “Μαίρης και Αθανασίου Ακρίδα”, παρουσιάζει τους υποψηφίους του συνδυασμού του, ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΜΑΖΙ, ο υποψήφιος δήμαρχος Μακρακώμης Κώστας Καραγιάννης.
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/07/PROSKLISI2-1024x1024.png)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/07/PROSKLISI1-1024x1024.png)
Την απόγευμα της Πέμπτης 20 20 Ιουλίου στις 19.00, στο συνεδριακό κέντρο “Μαίρης και Αθανασίου Ακρίδα”, παρουσιάζει τους υποψηφίους του συνδυασμού του, ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΜΑΖΙ, ο υποψήφιος δήμαρχος Μακρακώμης Κώστας Καραγιάννης.
Sign in to your account