Χθες 14/7, τηρώντας τις δεσμεύσεις μας και το χρονοδιάγραμμα που θέσαμε, εγκαταστάθηκε μηχάνημα αυτόματων συναλλαγών (ΑΤΜ) στο Μαρτίνο και σήμερα αναμένεται να τεθεί σε πλήρη λειτουργία, εξυπηρετώντας τους κατοίκους της ευρύτερης περιοχής.
Ο στόχος επετεύχθη.
Οι προσπάθειες για βελτίωση της ποιότητας της καθημερινότητας των πολιτών, συνεχίζονται.
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/07/1-77-1024x768.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/07/2-38-768x1024.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/07/3-22-1024x768.jpg)
Κύριε Σταικούρα θέλω να βάλω μια άμαξα να κάνει βόλτες τον κόσμο μεταξύ Αγίου Κων/νου και Καμμένων Βούρλων θα δεχθείτε την πρόταση να κάνετε τα εγκαίνια ?